зв'язок з нами
укр
Комплексний проект для елеватора «Сантрейд» (Дніпропетровська область)

Комплексний проект для елеватора «Сантрейд» (Дніпропетровська область)

02 Aug 2021
Комплексний проект для елеватора «Сантрейд» (Дніпропетровська область) - 1

Компанія S-Engineering завершила комплексний проект для елеватора «Сантрейд»* (Дніпропетровська обл.). Нашими спеціалістами було проведено модернізацію електрообладнання, автоматизації та освітлення існуючої робочої вежі №3 та трьох підлогових складів. Модернізація дозволила на сучасному рівні отримати управління електрообладнанням та необхідний перелік технологічних захистів за допомогою датчиків.

Для замовника суттєво змінилася система управління обладнанням: ручне управління технологічним обладнанням було замінено на управління зі SCADA. Це дозволило реалізувати режими автоматичної роботи (тобто автоматична підготовка та запуск маршрутів), автоматичне блокування та безпеку для персоналу за рахунок використання датчиків безпеки та аварійних стопових постів.

Було виконано дослідження на об’єкті, розроблено проекти модернізації за комплектами АК, ЕМ та ЕО та розроблено конструкторську документацію на щитове обладнання; розроблено програмне забезпечення; проведено складання електрощитового обладнання; виконані електромонтажні та пусконалагоджувальні роботи; здійснено введення в експлуатацію.

*Элеватор «Сантрейд» («Просяная») принадлежит компании ГП «Сантрейд», подконтрольной «Бунге Украина». В настоящее время мощность Проснянского элеватора составляет 195 тысяч. тонн единовременного хранения зерновых. На элеваторе имеется сертифицированная лаборатория, весовая, своя ж/д ветка на станцию ​​Просяная.