зв'язок з нами
укр

Комплексний проєкт із систем автоматизації та електропостачання при будівництві двустороннього пірсу для Risoil Terminal

15 Apr 2022
Комплексний проєкт із систем автоматизації та електропостачання при будівництві двустороннього пірсу для Risoil Terminal - 1

У рамках комплексного проєкту будівництва двостороннього пірсу для Risoil Terminal співробітники S-Engineering завершили проєктні роботи із розробки та впровадження систем автоматизації та систем електропостачання. Крім того, зараз ведеться підготовка програмного забезпечення. Також заплановано постачання щитового обладнання, монтажні роботи, лабораторні випробування та пусконалагоджувальні роботи.

Обладнання, розроблене та виготовлене S-Engineering, виконуватиме функції управління технологічним обладнанням у місцевому, дистанційному ручному та автоматичному режимах, забезпечуватиме безпечне ведення технологічного процесу, а також дасть можливість замовнику вибрати маршрут для виконання поставлених завдань.

Таким чином, наше обладнання допоможе замовнику підвищити продуктивність і збільшити кількість продукції, що відвантажується за рахунок додавання нових маршрутів.

Особливістю даного проєкту для замовника є:

– можливість виконувати перевантаження матеріалів з одного судна на інше;

– вести паралельне завантаження двох суден із вже наявних силосів зберігання матеріалів;

– приймати матеріали для зберігання із судна.

Нагадаємо, що S-Engineering співпрацює із компанією Risoil Terminal з 2015 року. Наші фахівці виконували комплекс робіт з автоматизації та електропостачання потужностей терміналу. Також наразі реалізується проєкт із будівництва протипожежної насосної станції, про який ми розповімо у наших наступних публікаціях.