зв'язок з нами
укр

Лабораторія S-Engineering отримала оновлене свідоцтво про відповідність систем вимірювання вимогам ДСТУ ISO 10012:2005

07 Feb 2022
Лабораторія S-Engineering отримала оновлене свідоцтво про відповідність систем вимірювання вимогам ДСТУ ISO 10012:2005 - 1

ДП «Одеський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації» провів черговий аудит лабораторії S-Engineering на відповідність ДСТУ ISO 10012:2005 «Системи керування вимірами. Вимоги до процесів вимірювань та вимірювального обладнання». За результатами аудиту лабораторія S-Engineering отримала оновлене свідоцтво про відповідність систем вимірювань вимогам ДСТУ ISO 10012:2005. Наявність свідоцтва підтверджує компетентність персоналу, забезпечення відповідності метрологічним вимогам та нормам процесів вимірювань та вимірювального обладнання для контролю якості продукції та послуг. Наявність сертифіката ДСТУ ISO 10012:2005 дає лабораторії S-Engineering перевагу і під час  участі у тендерах.

Велику увагу компанія S-Engineering приділяє і контролю якості продукції, що виробляється, і якості надання послуг. Для цього у компанії створено Службу якості, до структури якої входить Електротехнічна лабораторія та Відділ технічного контролю. Це дозволяє Службі якості здійснювати контроль якості на всіх технологічних етапах: від розробки проєкту та надходження матеріалів на склад до пусконалагоджувальних робіт та введення об’єкта в експлуатацію.

Також до обов’язків Служби якості входить контроль та облік рекламацій, отриманих від замовників. На основі рекламацій розробляються коригувальні дії певних підрозділів із наступним контролем їх виконання.