зв'язок з нами
укр
Максимальна глибина формування доданої вартості в Україні серед виробників електротехнічного обладнання

Максимальна глибина формування доданої вартості в Україні серед виробників електротехнічного обладнання

13 May 2020
Максимальна глибина формування доданої вартості в Україні серед виробників електротехнічного обладнання - 1

S-Engineering –  єдина компанія в Україні, яка виробляє електротехнічне обладнання преміум-класу з максимальною глибиною формування доданої вартості.

Така конкурентна перевага досягається за рахунок багатьох елементів  сформованої системи виробництва компанії. Це налагоджені бізнес-процеси підприємства, багаторівневе навчання співробітників, високотехнологічне обладнання, впроваджена система перевірки якості продукції та ін. Все це дозволяє S-Engineering випускати продукцію, яка відповідає міжнародним стандартам. А завдяки сертифікатам СЕ наша компанія вже кілька років поставляє виготовлене  обладнання до країн Євросоюзу.

Частина системи виробництва S-Engineering — парк верстатів:

– координатно-пробивний прес Prima Power E5x;

– листозгинальний прес E-Brake;

– листозгинальний прес CONE.

Металоконструкції усієї продукції S-Engineering виготовляються на даних верстатах. Повний цикл виробництва і загальна площа виробничих та адміністративних приміщень 7500 кв.м. дозволяє S-Engineering виготовляти до 100 комплектів повногабаритних (висота 2000 мм і більше) і до 300 комплектів середньогабаритних електротехнічних шаф та панелей управління у місяць.

Завдяки рівню виробничих процесів S-Engineering стала другою компанією у світі (!), якій концерн Siemens AG довірив виробництво ячеєк за технологією Sitras ® ASG25. Це рішення для тягового енергопостачання. І основні ділянки залізничної системи Казахстану працюють на обладнанні, виконаному компанією S-Engineering за німецькою технологією.

Унікальні в своїй галузі в Україні виробничі потужності дозволили компанії S-Engineering виконати кілька сотень великих проектів «під ключ». Деякі зі знакових проектів відзначимо в цій публікації:

– комплекс робіт із реконструкції трансформаторних підстанцій газокомпресорних станцій та одночасне виготовлення 300 електротехнічних шаф для компанії «Укртрансгаз»;

– реалізація системи електропостачання та виготовлення різних типів шаф для терміналу COFCO Agri (порт в м.Миколаїв, потужність терміналу 2,5 млн тонн/рік).

– реалізація проекту систем електропостачання та автоматизації, а також постачання обладнання для зернового терміналу в м. Південний (проект MV Cargo і Cargill. Потужність терміналу 4,5 млн. тонн/рік). У найкоротші терміни було вироблено 50 шаф.

– виготовлення і постачання обладнання для паперової фабрики в Чехії.

 

З іншими проектами S-Engineering у різних галузях промисловості можна ознайомитися на нашому сайті www.se.ua в розділі «Проекти».

Крім України обладнання, вироблене S-Engineering, поставляється в Німеччину, Туркменістан, Казахстан, ОАЕ, Королівство Саудівська Аравія, Іспанію, Польщу, Болгарію, Румунію, Чехію.