зв'язок з нами
укр
Модернізація елеватора «Веснянка» холдингу Kernel

Модернізація елеватора «Веснянка» холдингу Kernel

05 Nov 2021
Модернізація елеватора «Веснянка» холдингу Kernel - 1
Черговий етап у модернізації елеватора «Веснянка» холдингу Kernel виконувала компанія S-Engineering.
У процесі реалізації проєкту був розроблений проєкт модернізації, реалізована поставка обладнання, електромонтаж, допрацьовано існуюче програмне забезпечення PLC та SCADA та виконані пусконалагоджувальні роботи за наступними розділами:
– електропостачання зерносушарок (кабельні траси і шафа силового перемикача);
– автоматизація (додавання нових одиниць обладнання в існуючі схеми і ПЗ);
– загороджувальні вогні (два вогні для нової норійної вежі);
– блискавкозахист (для нової норійної вежі).
Компанія S-Engineering забезпечила додавання нового обладнання в ПЗ і в автоматичний режим роботи елеватора «Веснянка» та реалізувала оновлення маршрутів на підприємстві. Таким чином, інтеграція нового обладнання в існуючі схеми і програмне забезпечення робить роботу операторів більш зручною. Зараз проєкт із елеватора «Веснянка» завершено і передано в дослідну експлуатацію.
*Потужність одночасного зберігання елеватора «Веснянка» (bit.ly/3DZmtok) — 125 тис. тонн. Kernel — вертикально інтегрована національна компанія, що працює в агропромисловому секторі України з 1995 року. Торгові марки компанії Kernel: «Щедрий Дар», «Стожар», «Чумак», «Любонька», «QLIO», «Маринад», «Le Blanc», «KERNEL», «Premi». Підприємство S-Engineering співпрацює із компанією Kernel з 2013 року.