зв'язок з нами
укр

Модернізація (розширення) складу шроту елеватора “Буд Інвест” (агрохолдинг АТК)

16 Nov 2021
Модернізація (розширення) складу шроту елеватора “Буд Інвест” (агрохолдинг АТК) - 1

У портфоліо виконаних проєктів S-Engineering значну частину займають кейси у харчовій галузі. В це – природній наслідок того, що ця галузь є однією із пріоритетних у рейтингу галузей економіки України.

Проєкт для ще одного елеватора завершили фахівці S-Engineering. Для елеватора “Буд Інвест” наша компанія виконувала роботи з модернізації (розширення) складу шроту. Завдяки роботі нашої компанії збільшився обсяг одноразового зберігання шроту на підприємстві – до існуючих шести ємностей було додано ще дві. Обладнання, виготовлене та поставлене компанією S-Engineering замовнику, виконує приймання та вивантаження шроту у/з нових ємностей зберігання. Для цього проєкту було виготовлено силові щити за технологією SIVACON S8. Дороблена система дозволяє керувати новим технологічним обладнанням, яке було встановлено в рамках модернізації складу шроту.

Також до комплексу робіт за проєктом входило виконання монтажних та пусконалагоджувальних робіт та розробка програмного забезпечення (доопрацювання існуючої програми управління та візуалізації).

*Лінійний елеватор «Буд Інвест» (https://bit.ly/3ELHD9W) розташований у Хмельницькій області, с.Адампіль. Цей елеватор входить до агрохолдингу «Аграрна технологічна компанія» (АТК). У 2016 році фахівці S-Engineering виконували виготовлення та постачання обладнання за технологією SIVACON S8 для даного елеватора.