зв'язок з нами
укр

Модернізація щитового обладнання систем автоматизації на терміналі у м. Миколаїв (Bunge Limited)

20 Apr 2022
Модернізація щитового обладнання систем автоматизації на терміналі у м. Миколаїв (Bunge Limited) - 1

Співробітники S-Engineering завершили перший етап комплексного проєкту з модернізації щитового обладнання систем автоматизації на терміналі “Грінтур-Екс” у м. Миколаїв (Bunge Limited*). Були виконані дослідження на об’єкті для збирання актуальних даних та відновлення актуальної документації по системах АСУ ТП. Також було виконано модернізацію необхідних шаф для встановлення та підключення нових датчиків температури підшипників. Даний проєкт був реалізований у середовищі EPLAN (схеми, 3D-моделі шаф та ін.)

Необхідна модернізація та підключення 160 нових датчиків температури до системи АСУ ТП терміналу дозволить виконувати додатковий контроль за станом технологічного обладнання. Реалізація даного проєкту дозволить персоналу терміналу більш якісно та швидко вирішувати поточні проблеми, що виникають під час експлуатації.

Цей комплексний проєкт для «Грінтур-Екс» включає наступні етапи:

– проєктування та розробка конструкторської документації;

– розробка програмного забезпечення;

– виробництво нового щитового обладнання;

– модернізація існуючих шаф;

– пусконалагоджувальні роботи.

*Виробничий комплекс олійноекстракційного заводу і терміналу «Грінтур-Екс» з перевантаження харчових продуктів розташований на причалах № 13 та 14 на території Миколаївського морського порту. Співпрацю із компанією Bunge Limited компанія S-Engineering почала в 2015 з виконання проєктних робіт і продовжила виконанням поставки електротехнічного обладнання для побудови автоматизованої системи управління паросилового цеху цього комплексу. Також фахівці нашої компанії розробили програмне забезпечення і виконали пусконалагоджувальні роботи із впровадження системи автоматизації паросилового цеху. Крім того, на фінальному етапі знаходиться впровадження технології S-Engineering SENUMAC на цьому терміналі.