зв'язок з нами
укр

Модернізація системи управління технологічним процесом виробництва печива OREO заводу “Монделіс Україна”

20 Dec 2021
Модернізація системи управління технологічним процесом виробництва печива OREO заводу “Монделіс Україна” - 1
Триває комплексна співпраця компанії S-Engineering з одним із найбільших кондитерських підприємств України – «Монделіс Україна». Наші спеціалісти завершили черговий проєкт для цього заводу. Було виконано модернізацію системи управління технологічним процесом виробництва печива OREO. В рамках проєкту було змонтовано та введено в експлуатацію частотні перетворювачі Siemens серії Sinamics, які забезпечують високоточне, безаварійне рецептурне виробництво печива.
Зараз у стадії реалізації знаходиться проєкт із реконструкції енергоблоку 10кВ та диспетчеризації заводу «Монделіс Україна».
Раніше наші фахівці виконали проєкт модернізації рецептурної станції даної кондитерської фабрики, а також було виконане технічне переоснащення трансформаторної підстанції 10кВ головного виробничого корпусу підприємства.
*«Монделіс Україна» входить до групи компаній Mondelēz International. Це американська транснаціональна компанія, яка є виробником продуктів харчування. Є найбільшою кондитерською компанією у світі, за даними офіційного сайту https://ua.mondelezinternational.com/
До 2014 року компанія «Монделіс Україна» мала назву «Крафт Фудз Україна». Наразі підприємство у м.Тростянець виробляє таку продукцію: шоколад “Корона”, “Milka”, “Барні”, “Picnic”; печиво BelVita, OREO, Tuc та ін.