зв'язок з нами
укр
Модернізація трансформаторної підстанції головного виробничого корпусу кондитерської фабрики

Модернізація трансформаторної підстанції головного виробничого корпусу кондитерської фабрики

05 May 2020
Модернізація трансформаторної підстанції головного виробничого корпусу кондитерської фабрики - 1

Компанія S-Engineering завершила реконструкцію трансформаторної підстанції головного виробничого корпусу кондитерської фабрики «Монделіс Україна» (м.Тростянець, Сумська обл.). Це українське підприємство  входить до групи компаній Mondelēz International*, — найбільшого в світі виробника шоколадної продукції, печива та цукерок.

Згідно з проектом модернізації, що розроблений нашими спеціалістами, був виконаний повний цикл заміни старих масляних трансформаторів на шість нових сухих трансформаторів Siemens AG Geafol у захисних кожухах. Загальна потужність трансформаторної підстанції становить 6000кВА. Підстанція здійснює електропостачання головного виробничого корпусу «Монделіс Україна», а також адміністративно-побутового корпусу.

Важливо відзначити, що роботи були виконані в умовах діючого харчового підприємства з безперервним виробничим циклом, без зупинки виробництва.

Старі силові трансформатори були введені в експлуатацію понад 30 років тому і на момент заміни були фізично і морально застарілими, повністю виробили ресурс. Нові трансформатори забезпечують економічність за рахунок низьких втрат і затрат на обслуговування, підвищують надійність електропостачання, а також вони безпечні в експлуатації.

Трансформатори Siemens AG Geafol відповідають вимогам Ecodesign — Директиві Європейського економічного простору (EEA) з екологічних норм 209/125/EC.

** Mondelēz International — американська транснаціональна компанія, виробник продуктів харчування, утворена в 2012 році в результаті поділу Kraft Foods. Найбільша кондитерська компанія у світі, за даними офіційного сайту https://ua.mondelezinternational.com/

До 2014 року компанія «Монделіс Україна» називалася «Крафт Фудз Україна». Зараз підприємство в м. Тростянець виробляє таку продукцію: шоколад «Корона», «Milka», «Барні», «Picnic»; печиво BelVita, OREO, Tuc та ін.

Це новий для S-Engineering клієнт, і цей проект став ще одним успішним кейсом у великому портфоліо нашої компанії.