зв'язок з нами
укр

Модернізація трансформаторної підстанції теплосилового цеху Полтавського ГЗК

18 Jan 2021
Модернізація трансформаторної підстанції теплосилового цеху Полтавського ГЗК - 1
Новий проект на підприємстві Полтавський ГЗК* завершила компанія S-Engineering. Полтавський ГЗК є одним з найбільших діючих підприємств гірничодобувної галузі України та провідним світовим виробником і експортером залізорудних окатишів. Наші фахівці виконали комплекс робіт із модернізації трансформаторної підстанції ТП-50/2 теплосилового цеху. Існуюче застаріле обладнання було замінено на сучасний розподільчий пристрій 0,4кВ типу Sivacon S8 за ліцензією Siemens. Дана технологія успішно локалізована на власному виробництві S-Engineering і дозволяє випускати розподільні пристрої низької напруги відповідно до світових стандартів та з дотриманням європейських норм якості. Така модернізація дозволить підприємству Полтавський ГЗК зменшити витрати на енергоресурси, скоротити кількість аварійних ситуацій, збільшити безпеку праці.
Компанію S-Engineering пов’язують давні партнерські відносини з Полтавським ГЗК. Протягом всього періоду співпраці наша компанія виконувала різні види робіт: від проектування реконструкції окремих ділянок до виконання робіт “під ключ” при будівництві різних об’єктів комбінату.
Так, фахівці S-Engineering не тільки відновили документацію по алгоритму управління на ділянці пульпо-насосної станції Полтавського ГЗК, а й на програмному рівні поліпшили даний алгоритм. А при модернізації систем автоматизації градирні була розроблена і впроваджена система управління і контролю даної ділянки. Система управління градирнею була інтегрована в загальну систему управління підприємством.
На ділянці дробильної фабрики (цех дрібного і середнього дроблення) співробітники S-Engineering запропонували проект єдиної телеметричної системи. Таким чином, буде виконано модернізацію диспетчерської системи за рахунок реалізації кільцевого принципу збору даних.
* Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат (https://www.ferrexpo.ua/) — виробник і експортер залізорудних окатишів, які використовуються у чорній металургії і виробництві сталі. Розташований у Полтавській області, введено в експлуатацію із 1970 року. На підприємстві працюють близько 8000 осіб. S-Engineering співпрацює із Полтавським ГЗК з 2013 року.