зв'язок з нами
укр

Нові експортні проєкти S-Engineering в країнах Євросоюзу і MENA

17 Jun 2022
Нові експортні проєкти S-Engineering в країнах Євросоюзу і MENA - 1
Багаторічний досвід надання послуг та реалізації проєктів за кордоном відіграє важливу роль у розвитку компанії S-Engineering у нинішніх непростих умовах воєнного часу.
Враховуючи позитивний досвід співпраці з нашою компанією, а також завдяки високому рівню роботи інженерів, проєктувальників, програмістів, налагоджувачів, спеціалістів виробництва S-Engineering, ми отримали кілька нових замовлень від наших іноземних партнерів. З’явилися і зовсім нові клієнти серед зарубіжних компаній, які довіряють нам у цей воєнний час та бачать у S-Engineering надійного партнера.
Компанію S-Engineering вже в котрий раз запросили в проєкти в країнах Євросоюзу і MENA як підрядника з інжинірингових послуг. Професіоналізм нашої компанії вже давно визнаний у Німеччині, Туркменістані, Казахстані, ОАЕ, Королівстві Саудівська Аравія, Іспанії, Польщі, Болгарії, Румунії, Чехії, Австрії, Алжирі та інших країнах. Таким чином, експортний напрям S-Engineering продовжує активно розвиватися, незважаючи на складнощі нинішнього часу.
В Україні вже діють технічні стандарти Євросоюзу, і компанія S-Engineering вже давно впроваджує їх у своїй роботі. Завдяки сформованій системі виробництва наша компанія випускає продукцію, що відповідає міжнародним стандартам і має сертифікати СЕ. Це досягається за рахунок налагоджених бізнес-процесів підприємства, багаторівневого навчання співробітників, високотехнологічного обладнання, впровадженої системи перевірки якості продукції та ін.