зв'язок з нами
укр

Новий комплексний проєкт з автоматизації та електропостачання на терміналі Risoil S.A.

22 Mar 2021
Новий комплексний проєкт з автоматизації та електропостачання на терміналі Risoil S.A. - 1

Новий комплексний проєкт з автоматизації та електропостачання завершила S-Engineering на терміналі Risoil S.A.* (м.Чорноморськ). Були виконані проєктні роботи, розробка програмного забезпечення, поставка щитового обладнання, кабельної та лотковій продукції, монтажні та пусконалагоджувальні роботи для транспортних галерей і одній із норій. Завдяки цьому замовник отримав можливість керувати транспортним обладнанням для передачі матеріалів із ділянки приймання продукції з автотранспорту та передачу її на нижній силосний парк або на відвантаження у порт.

Обладнання, яке виготовила і впровадила компанія S-Engineering, розширило функціонал в побудові маршрутів і технології приймання, передачі, зберігання і відвантаження продукції. Все це сприятиме збільшенню прибутку замовника. Також наше обладнання дозволяє більш гнучко будувати маршрути і використовувати всі виробничі потужності терміналу. Крім того, тепер замовник може вести завантаження судна безпосередньо з автотранспорту.

Під час реалізації проєкту було виконано перерахування перетинів кабельних ліній для приведення у відповідність із потужностями планованого обладнання.

*Risoil S.A. – найбільший експортно-імпортний термінал із перевалки харчових рослинних масел і зернових в Чорноморському регіоні. S-Engineering співпрацює із компанією Risoil Terminal з 2015 року. Наші фахівці виконали розширення і вдосконалення потужностей терміналу, брали участь в будівництві сучасного вантажно-розвантажувального комплексу, впровадили сучасні технології автоматизації і електропостачання.