зв'язок з нами
укр
Новий проєкт для одного з найбільших кондитерських підприємств України — «Монделіс Україна»

Новий проєкт для одного з найбільших кондитерських підприємств України — «Монделіс Україна»

25 Oct 2021
Новий проєкт для одного з найбільших кондитерських підприємств України — «Монделіс Україна» - 1
Для одного з найбільших кондитерських підприємств України — «Монделіс Україна»* — фахівці S-Engineering виконують новий проєкт. Зараз проєкт знаходиться на етапі пусконалагоджувальних робіт (настройка уставок захистів 10кВ) за підсумком рекомендацій технічного звіту із розрахунку спалаху дуги.
На базі програмного комплексу NEPLAN нашими фахівцями були виконані наступні роботи:
– моделювання схеми живильної мережі підприємства «Монделіс Україна» (м.Тростянець);
– розрахунок струмів короткого замикання (Short Circuit);
– координація захистів пристроїв релейного захисту та автоматики для мережі 10кВ і уставок автоматичних вимикачів (Selectivity Analysis);
– розрахунок енергії спалаху дуги (Arc Flash study).
Для роботи за проєктом шість співробітників S-Engineering пройшли віддалене навчання у програмі NEPLAN англійською мовою. Крім навчання, компанією S-Engineering була куплена ліцензія програми NEPLAN.
Наші фахівці налаштували уставки захистів так, щоб максимально зменшити спалах дуги і підвищити безпеку обслуговуючого персоналу при експлуатації електроустановок. Чим менше спалах дуги, тим нижче потрібний клас засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) для обслуговуючого персоналу.
“Після пусконалагодження та фінального перерахунку спалаху дуги на всіх трифазних щитах/ панелях підприємства будуть розміщені маркувальні наклейки з даними розрахунку. На підставі цих наклейок із вказаною енергією спалаху дуги обслуговуючий персонал повинен буде надягати відповідні ЗІЗ”, — говорить керівник проєкту від S-Engineering.
Розрахунок спалаху дуги був виконаний на підставі IEEE 1 584 «Guide for Performing Arc-Flash Hazard Calculations», який не діє і не має аналогів нормативної бази в Україні. Таким чином, наші фахівці виконали міжнародні вимоги компанії-замовника з охорони праці.
*«Монделіс Україна» входить до групи компаній Mondelēz International. Це американська транснаціональна компанія, виробник продуктів харчування. Є найбільшою кондитерською компанією в світі, за даними офіційного сайту https://ua.mondelezinternational.com/ До 2014 року компанія «Монделіс Україна» називалася «Крафт Фудз Україна». Зараз підприємство в м.Тростянець виробляє таку продукцію: шоколад «Корона», «Milka», «Барні», «Picnic»; печиво BelVita, OREO, Tuc і ін.