зв'язок з нами
укр

Обладнання для реконструкції системи електропостачання компресорної станції магістрального газопроводу в Україні

10 Jul 2020

Компанія S-Engineering розробила і виготовила обладнання для реконструкції системи електропостачання компресорної станції магістрального газопроводу в Україні.

Комплектні розподільні пристрої (КРП) середньої напруги були виготовлені на виробництві S-Engineering за власною технологією OBERON.

Спеціалісти S-Engineering розробили конструкторську документацію проекту, виготовили щитове обладнання 6кВ – 26 КРУ OBERON, які були розміщені в кілька блочно-модульних будівель (БМБ). У комплект БМБ також входять системи освітлення, вентиляції, опалення, кондиціонування і пожежної сигналізації. Розміри модулів приведені до типових розмірів стандартних контейнерів, що дозволяє їх транспортувати, не використовуючи спеціалізований автотранспорт. Конструкції БМБ доставлені на об’єкт для виконання монтажних і пуско-налагоджувальних робіт, термін яких значно скорочується завдяки високому ступеню заводської готовності блоків.

КРП OBERON відповідає світовим і вітчизняним стандартам і вимогам до систем електропостачання середньої напруги. При цьому співвідношення «ціна – якість» є оптимальним. Серед подібних пристроїв OBERON створюється із максимальною глибиною доданої вартості в Україні: на заводі S-Engineering на вході виробничого процесу – лист металу і смуга електротехнічної міді, на виході – готовий вироб. Крім того, серед переваг КРУ OBERON – підвищена міцність завдяки каркасній  конструкції і високий ступінь безпеки при роботі персоналу.

Раніше система електропостачання із використанням КРП OBERON була розроблена, виготовлена і встановлена ​​спеціалістами S-Engineering в Одеському морському порту на терміналі «Новотех термінал» (виробнича потужність терміналу 3 млн тонн на рік).