зв'язок з нами
укр
Особливості та переваги виробничого комплексу S-Engineering

Особливості та переваги виробничого комплексу S-Engineering

02 Jun 2021
Особливості та переваги виробничого комплексу S-Engineering - 1

Щоб досягти конкурентних переваг, компанія S-Engineering обрала шлях максимального виробництва у себе на підприємстві всіх необхідних компонентів. S-Engineering виробляє високотехнологічне обладнання систем електропостачання та автоматизації, маючи на вході виробничого циклу тільки конструкторську документацію, листовий метал і смугу електротехнічної міді.

Налагоджені бізнес-процеси підприємства, багаторівневе навчання співробітників, високотехнологічне обладнання, впроваджена система перевірки якості продукції дозволяє S-Engineering випускати обладнання, яке відповідає міжнародним стандартам. S-Engineering –  єдина компанія в Україні, яка виробляє електротехнічне обладнання преміум-класу з максимальною глибиною формування доданої вартості.

Виробничі потужності  підприємства S-Engineering розміщені на власному виробничому комплексі (м.Одеса), що складається з декількох  ділянок:

  • ділянка виробництва металоконструкцій;
  • ділянка обробки алюмінієвих і мідних шин;
  • ділянка виробництва електрощитового обладнання;
  • ділянка електротехнічної лабораторії.

На ділянці виробництва металоконструкцій представлений парк верстатів:  координатно-пробивний прес та кілька листозгинальних пресів. Мідні частини шинної системи розподільчих пристроїв виготовляються на високоточному комплексі, який включає в себе кілька верстатів. На цьому обладнанні проводиться перфорування отворів різноманітних форм з точністю до 0,1 мм і вигин деталей з точністю до 0,1 градуса. В якості сировини для виробництва струмоведучих шин використовується мідна смуга виробництва Німеччини та Франції.

На ділянці виробництва електрощитового обладнання здійснюється збирання металокорпусів, а також монтаж мідних шин і електротехнічних компонентів. Для виконання електромонтажних робіт зі збірки комутаційних ланцюгів, застосовуються витратні матеріали та кабельно-провідникова продукція провідних світових виробників. У комплексі з ділянкою збірки розташований склад металевих виробів, електроарматури та електротехнічних компонентів, що позбавляє від необхідності спеціального транспортування комплектуючих до місця збірки, значно підвищує оперативність і якість виготовлення. Величезне значення надається інструментальній базі виробництва. Для забезпечення якісного монтажу застосовуються кращі інструменти і пристосування провідних торгових марок.

Після закінчення монтажу усе обладнання проходить типові випробування в електротехнічній лабораторії, що входить до складу системи контролю якості виробництва S-Engineering.

Повний цикл виробництва і загальна площа виробничих та адміністративних приміщень 7500 кв.м. дозволяє S-Engineering виготовляти до 100 комплектів повногабаритних і до 300 комплектів середньогабаритних електротехнічних шаф та панелей управління у місяць. Детальніше ознайомитись із технологіями S-Engineering можна на нашому сайті: http://se.ua/tekhnolohii