зв'язок з нами
укр

Переоснащення елеваторного комплексу «Укрелеваторпром»

09 Dec 2019

Фахівці компанії «С-Інжиніринг» виконали комплекс робіт із технічного переоснащення трансформаторної підстанції елеваторного комплексу ТОВ «Укрелеваторпром».
Дані роботи виконувалися з метою підвищення надійності і безпеки роботи системи електропостачання. Згідно з проектом модернізації підстанції для зниження пожежобезпеки ділянки була виконана заміна силових масляних трансформаторів на сухі з литою ізоляцією і заміна застарілого розподільного пристрою 0.4кВ на сучасне. Також в рамках даного проекту був реалізований дистанційний контроль температури обмоток трансформаторів і управління вентиляцією камер трансформаторів. Проектування щитового обладнання було виконано з урахуванням можливості підключення даної підстанції до системи диспетчеризації підприємства, що дозволяє віддалено контролювати стан силових трансформаторів, а також вступних і секційного автоматичних вимикачів.
«Для цього проекту були виготовлені і поставлені низьковольтні комплектні пристрої серії SelaM компанії «С-Інжиніринг». Були виготовлені шафи нетипового розміру з урахуванням обмежених габаритів приміщення. Модульна конструкція устаткування дозволила гнучко адаптуватися до вимог замовника», – каже головний інженер проекту від «С-Інжиніринг».
Своєчасна заміна обладнання і впровадження системи автоматичного введення резерву електроживлення РУ-0,4 гарантує надійну роботу системи електропостачання і позитивно впливає на ефективність підприємства в цілому. Нове обладнання забезпечує роботу елеватора силосного зберігання зернових, а також адміністративно-побутового корпусу.
«Укрелеваторпром» – один з найбільших елеваторів, що працюють на території Одеського порту. Потужність одночасного зберігання становить понад 160 тис. тонн. «Укрелеваторпром» входить в «АДМ Трейдинг Україна» – дочірнє підприємство міжнародної агропромислової корпорації Archer Daniels Midland Company, основним напрямком діяльності якого є виробництво соняшникової олії та торгівля зерновими культурами.