зв'язок з нами
укр

Підсумки 2019 року та досягнення компанії “С-Інжиніринг”

15 Jan 2020

2019 рік для «С-Інжиніринг» був черговим роком досягнень і реалізації великих проектів, нового рівня підтвердження професіоналізму і зміцнення ділової репутації.

У лютому було підписано ліцензійну угоду між українською компанією SEMAG (входить у міжнародний холдинг SE Group International) і німецькою компанією AEG Power Solutions на виняткове право виробництва унікальних для України сонячних інверторів за технологією AEG PS. І вже восени зі створеним обладнанням була введена в експлуатацію сонячна електростанція «Порт-Солар» м.Ізмаїл, Одеської області. Підписання ліцензійної угоди було відзначено відомим виданням «Думская» в розділі «Досягнення» у статті про політико-економічні  результати року в одеському регіоні.

Почалося співробітництво «С-Інжиніринг» із німецько-українською промислово-торговельною палатою. Нашу компанію запросили стати членом цієї організації як підприємство, високу якість роботи якого підтверджено німецькими та українськими експертами. «С-Інжиніринг» — приклад тривалого і продуктивного німецько-українського співробітництва. Ми є сертифікованим партнером компанії SIEMENS у статусі Solution Partner Automation Drives, а також ліцензіатом SIEMENS у статусі Technology Partner. А тепер — і партнером компанії AEG PS.

Ми стали кращим інноватором року на думку компанії SIEMENS«С-Інжиніринг» була удостоєна звання “Кращий партнер по впровадженню нових технологій”.

Відбулося розширення партнерської програми із SIEMENS AG SOLUTION PARTNER. Статус партнера підтверджений за наступними програмним модулям: Process Control System SIMATIC PCS7 (Автоматизована система управління технологічними процесами SIMATIC PCS7), Drives & Motion (Приводи і Система управління рухом) і повторно підтверджено по модулю Advanced Factory Automation (Удосконалена автоматизація виробництва).

«С-Інжиніринг» затверджена в якості постачальника ДП НАЕК «Енергоатом». Надання статусу постачальника стало можливим після проходження компанією чергової перевірки, виконаної за участю фахівців ВП «Ю-В АЕС» і Виконавчої дирекції із якості та управління «Енергоатом».

Активним було і соціальне життя компанії. Проведено перший турнір із корпоративного більярду серед клієнтів «С-Інжиніринг».

Була впроваджена власна технологія «С-Інжиніринг» SENUMAC для нового зернового терміналу корейської корпорації Posco International і української групи Orexim в м.Миколаїв. Також для цього проекту наші фахівці розробили проектну документацію та програмне забезпечення, виготовили електрообладнання та виконали пуско-налагоджувальні роботи і частково електромонтажні роботи для систем комплексної автоматизації і електропостачання.

Іншим масштабним проектом, в якому компанія «С-Інжиніринг» була одним з основних підрядників, було будівництво і введення в експлуатацію нового зернового терміналу «Нептун» в м.Южний (Одеська область). Це спільне підприємство української групи MV Cargo і американської корпорації Cargill. Детальніше про обсяг робіт за проектом, а також думку про роботу спеціалістів «С-Інжиніринг» від куратора міжнародного проекту Neptune компанії MV Cargo, читайте тут.

Продовжує активно розвиватися експортний напрям «С-Інжиніринг». І судячи з динаміки розвитку, він буде активно розвиватися у найближчі роки. Крім України, географія реалізованих проектів та поставленого обладнання «С-Інжиніринг» включає такі країни: Німеччина, Туркменістан, Казахстан, ОАЕ, Королівство Саудівська Аравія, Іспанія, Польща, Болгарія, Румунія і Чехія.

Ми стали партнером Siemens Digital Industries Software у напрямку SIMATIC  IT (оперативне планування виробництва APS, система управління виробництвом MES). Завдяки підписанню цієї угоди компанія «С-Інжиніринг» зможе пропонувати своїм клієнтам впровадження інтегрованої інформаційної структури вищого рівня. Ця структура дозволяє комплексно змоделювати виробничі процеси, допомагає глобально координувати виробництво, у тому числі, в режимі реального часу.

Крім технологій, ми інвестуємо в навчання своїх співробітників, а також у розвиток науки. Наша компанія розуміє значимість якісної підготовки фахівців інженерної галузі. Тому «С-Інжиніринг» відкрила інноваційну «Навчально-наукову лабораторію цифрових технологій автоматизації та електроприводу» в Одеській національній академії харчових технологій. Дана лабораторія — це наш соціальний проект, внесок у покращення рівня навчання інженерів у нашій країні. У цій лабораторії було проведено капітальний ремонт і розміщено обладнання провідних світових компаній-виробників 2018-2019 років випуску. Тому не менше 10 років лабораторія буде відповідати сучасним вимогам із автоматизації та електропостачання підприємств.

Ми продовжуємо розвиватися і ставити нові масштабні цілі. Кілька десятків проектів зараз знаходяться у  процесі реалізації, як в Україні, так і за її межами. Причому нашу компанію все частіше запрошують у проекти в країнах Євросоюзу як підрядника з інжинірингових послуг. Професіоналізм «С-Інжиніринг» вже визнали і на європейському ринку. В Україні поступово починають діяти технічні стандарти Євросоюзу, і компанія «С-Інжиніринг» вже давно впроваджує їх у своїй роботі.