зв'язок з нами
укр
Полтавський ГЗК. Модернізація розподільчого пристрою 0,4кВ будівлі котельної теплосилового цеху

Полтавський ГЗК. Модернізація розподільчого пристрою 0,4кВ будівлі котельної теплосилового цеху

08 Dec 2021
Компанія S-Engineering завершила новий проєкт із модернізації одного з найбільших діючих заводів гірничодобувної галузі України – Полтавського ГЗК. Наші спеціалісти проводили реконструкцію розподільчого пристрою 0,4кВ ТП-50/1 будівлі котельної теплосилового цеху. Були використані інноваційні сучасні рішення: встановлено силові трансформатори з литою ізоляцією по 1600кВА типу GEAFOL та РПНН-0,4кВ типу Sivacon S8 за технологією Siemens, зі ступенем розподілу компонентів пристрою не менше 3b.
Попереднє електрообладнання фізично і морально зношене, повністю виробило ресурс працездатності, тому у даному робочому проєкті виконувалася заміна існуючого розподільчого пристрою 0,4кВ та силових трансформаторів на нові сучасні з метою підвищення надійності та безпеки електропостачання.
Виготовлене та змонтоване компанією S-Engineering обладнання забезпечує електропостачання устаткування будівлі котельної теплосилового цеху, що використовується для опалення майже всіх промислових приміщень комбінату.
Виконання робіт здійснювалося в умовах діючого виробництва без порушення вимог з промислової безпеки та охорони праці. Наразі проєкт завершено, підстанцію введено в експлуатацію.
*Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат (https://www.ferrexpo.ua/) – виробник і експортер залізорудних окатишів, які використовуються у чорній металургії та виробництві сталі. Розташований у Полтавській області, введений в експлуатацію із 1970 року. На підприємстві працюють близько 8000 осіб. S-Engineering співпрацює із Полтавським ГЗК із 2013 року.