зв'язок з нами
укр
Полтавський ГЗК. Модернізація розподільчого пристрою 0,4кВ будівлі котельної теплосилового цеху

Полтавський ГЗК. Модернізація розподільчого пристрою 0,4кВ будівлі котельної теплосилового цеху

08 Dec 2021
Полтавський ГЗК. Модернізація розподільчого пристрою 0,4кВ будівлі котельної теплосилового цеху - 1
Компанія S-Engineering завершила новий проєкт із модернізації одного з найбільших діючих заводів гірничодобувної галузі України – Полтавського ГЗК. Наші спеціалісти проводили реконструкцію розподільчого пристрою 0,4кВ ТП-50/1 будівлі котельної теплосилового цеху. Були використані інноваційні сучасні рішення: встановлено силові трансформатори з литою ізоляцією по 1600кВА типу GEAFOL та РПНН-0,4кВ типу Sivacon S8 за технологією Siemens, зі ступенем розподілу компонентів пристрою не менше 3b.
Попереднє електрообладнання фізично і морально зношене, повністю виробило ресурс працездатності, тому у даному робочому проєкті виконувалася заміна існуючого розподільчого пристрою 0,4кВ та силових трансформаторів на нові сучасні з метою підвищення надійності та безпеки електропостачання.
Виготовлене та змонтоване компанією S-Engineering обладнання забезпечує електропостачання устаткування будівлі котельної теплосилового цеху, що використовується для опалення майже всіх промислових приміщень комбінату.
Виконання робіт здійснювалося в умовах діючого виробництва без порушення вимог з промислової безпеки та охорони праці. Наразі проєкт завершено, підстанцію введено в експлуатацію.
*Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат (https://www.ferrexpo.ua/) – виробник і експортер залізорудних окатишів, які використовуються у чорній металургії та виробництві сталі. Розташований у Полтавській області, введений в експлуатацію із 1970 року. На підприємстві працюють близько 8000 осіб. S-Engineering співпрацює із Полтавським ГЗК із 2013 року.