зв'язок з нами
укр
Про компанію
S-Engineering
Українська інжинірингова компанія, представлена ​​і на світовому ринку. EPC-контрактор у сфері автоматизації та електропостачання промислових підприємств. Також виконує роботи за напрямами керування електроприводом, технічна безпека та телекомунікаційні системи.

S-Engineering – єдина компанія в Україні, яка виготовляє обладнання систем автоматизації та електротехнічне обладнання преміум-класу з максимальною глибиною формування доданої вартості. За 15 років роботи реалізовано понад 600 комплексних проєктів у різних галузях промисловості. У штаті компанії 210 працівників.

«Особливістю та перевагою S-Engineering є те, що ми самостійно розробляємо високотехнологічні рішення у галузі автоматизації та електропостачання, поряд із високоякісними рішеннями та послугами, збалансованою ціновою політикою та високим ступенем локалізації технологій від світових лідерів галузі», - говорить засновник S-Engineering Батир Аннаєв.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • Повний цикл виробництва
 • Максимальна глибина формування доданої вартості.
 • Локалізація технологій від світових лідерів галузі (франшизи).
 • Сформована система виробництва компанії:
  -налагоджені бізнес-процеси підприємства,
  -багаторівневе навчання співробітників,
  -високотехнологічне обладнання,
  -впроваджена система перевірки якості продукції та ін.
 • Сучасне програмне забезпечення: Wrike, EPLAN, AutoCAD, Pipedrive, SAP та ін.
 • Відповідність продукції міжнародним стандартам.
 • Власні інноваційні рішення (технології SENUMAC та LEFFOL).
 • Виважена цінова політика.
 • Загальна площа заводу 7500 кв.
Про компанію - 1
Про компанію - 2

 

 

S-Engineering – експортно-орієнтована компанія. Вже є частиною системи supply chain, поставляючи свою продукцію до країн Центральної та Східної Європи та регіону MENA. Географія реалізованих проектів S-Engineering: Україна, Німеччина, Туркменістан, Казахстан, ОАЕ, Королівство Саудівська Аравія, Іспанія, Польща, Болгарія, Румунія, Алжир, Австрія, Білорусь, Чехія та інші країни.

Про компанію - 3
Про компанію - 4
Про компанію - 5
Про компанію - 6
Про компанію - 7
Про компанію - 8
Про компанію - 9
Про компанію - 10
Про компанію - 11
Про компанію - 12
Про компанію - 13
Про компанію - 14
Про компанію - 15
Про компанію - 16
Про компанію - 17
Про компанію - 18
Про компанію - 19
Про компанію - 20
Виробничий комплекс
Компанія має необхідний власний техніко-виробничий ресурс для реалізації комплексу робіт із проєктування, виготовлення, монтажу, введення в експлуатацію, сервісного обслуговування. Повний цикл виробництва дозволяє S-Engineering виготовляти електротехнічне обладнання до 35кВ. Ціль компанії — вивести на якісно новий рівень інжинірингові послуги України як на внутрішньому, так і на зарубіжних ринках.

В основі філософії компанії S-Engineering – тісний взаємозв’язок науки та технологій. 7 співробітників компанії мають вчений ступінь PhD технічних та економічних наук. Як внесок у розвиток науки та інженерної освіти України, S-Engineering створила в ОНТУ інноваційну лабораторію цифрових технологій автоматизації та електроприводу.

Вектор розвитку S-Engineering як соціально-відповідального бізнесу підкріплюється налагодженою системою взаємодії з інженерними Вишами країни. Призначено іменні стипендії S-Engineering найкращим студентам інженерних спеціальностей. Також у компанії діє система “Наставник” – організовано комплексне стажування студентів на заводі S-Engineering, а молоді фахівці на початку кар’єрного шляху в S-Engineering довгий час взаємодіють із досвідченими кураторами, яких компанія закріплює за кожним новачком.

Інноваційна лабораторія в ОНТУ
Про компанію - 21
Про компанію - 22
Про компанію - 23
Про компанію - 24
Про компанію - 25
Про компанію - 26
Про компанію - 27
Принципи роботи компанії
Про компанію - 28
Гарантуємо якість
Безумовно, ми цінуємо нашу репутацію. Співпрацюючи тільки з надійними та перевіреними партнерами та постачальниками, навіть на початковому етапі проекту, ми вже маємо впевненість у його досконалості.
Про компанію - 29
Орієнтуватися на замовника
Кожен Замовник для нас є унікальним. Враховуючи специфіку та галузеву спрямованість, обсяги робіт та поставлені цілі, ми, консультуючи на кожному етапі проекту, допомагаємо вибрати та кваліфіковано втілити в реальність оптимальний за співвідношенням «ціль-якість-ціна» варіант.
Про компанію - 30
Працювати на результат
Кожен член нашої команди, виконуючи свої функції, дає компанії можливість здійснювати комплексний підхід до поставленого завдання, вміло застосовувати новітні розробки та забезпечувати якість роботи, якою ми по праву можемо пишатися.