зв'язок з нами
укр

Продовжуємо працювати навіть у непростих умовах воєнного часу

29 Mar 2022
Продовжуємо працювати навіть у непростих умовах воєнного часу - 1

Завдяки широкій географії проєктів, які реалізує S-Engineering, наша компанія продовжує працювати навіть у таких непростих умовах воєнного часу. Своєю діяльністю ми підтримуємо заклик уряду України відновити економічну активність. Ми розуміємо, що така наша допомога у вигляді працюючого підприємства є важливою для нашої країни.

Не зупинялася ні на день реалізація наших експортних проєктів у кількох країнах. А в Україні ми вже відновили нашу діяльність на об’єктах у тих регіонах, де не ведуться активні бойові дії.

Займати як і раніше стійку позицію на ринку нам дозволяють відмінно налагоджені бізнес-процеси підприємства S-Engineering, грамотна система фінансування проєктів і чітке планування потреб в умовах воєнного часу. Наш досвід подолання криз 2008, 2014 та 2020 років дає нам впевненість у гідному проходженні  й нинішнього непростого випробування війною.

Крім того, як ми вже розповідали, наші працівники продовжують допомагати силам тероборони, волонтерам, силам ЗСУ  – матеріалами, обладнанням та виготовленням спеціальних виробів.

Віримо в нашу Україну!!

Перемога близько!