зв'язок з нами
укр

Приклади впровадження пристроїв власної розробки низької і середньої напруги компанії S-Engineering

28 Sep 2022
Приклади впровадження пристроїв власної розробки низької і середньої напруги компанії S-Engineering - 1
Власні розробки пристроїв низької і середньої напруги компанії S-Engineering відповідають найсуворішим вітчизняним і міжнародним стандартам. Наведемо лише кілька прикладів впровадження даних технологій на українських підприємствах.
Лінійка низьковольтних комплектних пристроїв (НКП) SelaM нічим не поступаються у своїй ніші закордонним аналогам, що робить кінцевий продукт конкурентоспроможним.
Так, для проєкту з переоснащення трансформаторної підстанції елеваторного комплексу ТОВ «Укрелеваторпром» (м.Одеса) свого часу були виготовлені і поставлені НКП SelaM. Це обладнання забезпечує роботу елеватора силосного зберігання зернових, а також адміністративно-побутового корпусу. Також щитове обладнання за технологією SelaM було виготовлено спеціалістами S-Engineering для зернового терміналу корейської корпорації Posco International в м.Миколаїв.
Комплектні розподільчі пристрої (КРП) середньої напруги за власною технологією OBERON були виготовлені на виробництві S-Engineering для реконструкції системи електропостачання компресорної станції магістрального газопроводу в Україні. КРП OBERON були розміщені в кілька блочно-модульних будівель (БМБ) і доставлені на об’єкт. У комплект БМБ також входять системи освітлення, вентиляції, опалення, кондиціонування і пожежної сигналізації.
Раніше система електропостачання із використанням КРП OBERON була розроблена, виготовлена і встановлена спеціалістами S-Engineering в Одеському морському порту на терміналі «Новотех термінал».