зв'язок з нами
укр
Рішення
Нафта і газ - 1
Нафта і газ
Реалізуємо проєкти в галузі електропостачання та промислової автоматизації підприємств, що здійснюють видобуток, транспортування та переробку вуглеводневих ресурсів.
Нафта і газ - 2
Харчова промисловість - 3
Харчова промисловість
Ми вносимо свій внесок у розвиток харчової галузі, надаючи нашим клієнтам найефективніші та найсучасніші рішення.
Харчова промисловість - 4
Енергетика - 5
Енергетика
Пропонуємо власні технології та технології за франшизою світових лідерів галузі, впровадження яких забезпечує енергоефективність, безпеку та надійність експлуатації об'єктів.
Енергетика - 6
Целюлозно-паперова галузь - 7
Целюлозно-паперова галузь
Досвід компанії S-Engineering у целюлозно-паперовій промисловості є унікальним і великим. Завдяки такому досвіду нашу компанію запрошують як підрядника не лише в Україні, а й для реалізації експортних проектів.
Целюлозно-паперова галузь - 8
Важка промисловість - 9
Важка промисловість
Розробляємо та впроваджуємо сучасні рішення в системах електропостачання та автоматизації технологічних процесів підприємств гірничо-металургійного комплексу.
Важка промисловість - 10
Цивільне будівництво - 11
Цивільне будівництво
У сфері цивільного будівництва наш досвід включає реалізацію проєктів як для масштабних адміністративно-культурних установ, так і для торгових центрів, готельних комплексів та стадіонів.
Цивільне будівництво - 12
Інфраструктура - 13
Інфраструктура
Визначальними вимогами наших інфраструктурних проєктів є надійність, комфортність та повна автоматизація інженерних систем об'єктів.
Інфраструктура - 14
Інші галузі - 15
Інші галузі
Наш досвід в інших галузях промисловості включає проєкти для підприємств хімічної, цементної, деревообробної, легкої та інших галузей промисловості.
Інші галузі - 16