зв'язок з нами
укр
Рішення
Нафта і газ
Реалізуємо проєкти в галузі електропостачання та промислової автоматизації підприємств, що здійснюють видобуток, транспортування та переробку вуглеводневих ресурсів.
Харчова промисловість
Ми вносимо свій внесок у розвиток харчової галузі, надаючи нашим клієнтам найефективніші та найсучасніші рішення.
Енергетика
Пропонуємо власні технології та технології за франшизою світових лідерів галузі, впровадження яких забезпечує енергоефективність, безпеку та надійність експлуатації об'єктів.
Целюлозно-паперова галузь
Досвід компанії S-Engineering у целюлозно-паперовій промисловості є унікальним і великим. Завдяки такому досвіду нашу компанію запрошують як підрядника не лише в Україні, а й для реалізації експортних проектів.
Важка промисловість
Розробляємо та впроваджуємо сучасні рішення в системах електропостачання та автоматизації технологічних процесів підприємств гірничо-металургійного комплексу.
Цивільне будівництво
У сфері цивільного будівництва наш досвід включає реалізацію проєктів як для масштабних адміністративно-культурних установ, так і для торгових центрів, готельних комплексів та стадіонів.
Інфраструктура
Визначальними вимогами наших інфраструктурних проєктів є надійність, комфортність та повна автоматизація інженерних систем об'єктів.
Інші галузі
Наш досвід в інших галузях промисловості включає проєкти для підприємств хімічної, цементної, деревообробної, легкої та інших галузей промисловості.