зв'язок з нами
укр

Розробка ПО і реалізація систем промислової автоматизації із урахуванням міжнародних стандартів кіберзахисту і відмовостійкості

14 May 2023
Розробка ПО і реалізація систем промислової автоматизації із урахуванням міжнародних стандартів кіберзахисту і відмовостійкості - 1
Один із напрямків діяльності S-Engineering — розробка ПО і реалізація систем промислової автоматизації із урахуванням міжнародних стандартів кіберзахисту і відмовостійкості.
Один із таких проєктів — проєкт із кібербезпеки морського терміналу COFCO International в м.Миколаїв. Побудована автономна мережа для резервного копіювання та відновлення даних системи автоматизації основних ділянок терміналу. Впровадження такої системи кіберзахисту виключає простої виробництва, що збільшує ефективність терміналу і забезпечує стабільність його роботи.
Інший складний проєкт також виконаний із дотриманням усіх вимог до кіберзахисту — комплекс робіт із розробки та впровадження системи управління суднонавантажувальної машини (СНМ) морського терміналу «Новотех термінал» в м.Одеса. Система управління СНМ була інтегрована в загальну систему диспетчеризації терміналу по радіозв’язку, при цьому були впроваджені усі сучасні системи захисту даних.