зв'язок з нами
укр
озробка та виготовлення електротехнічного обладнання для нафтопроводу в Алжирі

Розробка та виготовлення електротехнічного обладнання для нафтопроводу в Алжирі

14 May 2021
Розробка та виготовлення електротехнічного обладнання для нафтопроводу в Алжирі - 1

Компанія S-Engineering продовжує розширення переліку країн, в які експортується вироблена продукція. Щитове обладнання розроблено і виготовлено для ділянки нафтопроводу SKIKDA – KHROUB & KHROUB EL EULMA в Алжирі.

Перша черга поставки виготовленого електротехнічного обладнання вже доставлена ​​в Алжир і монтується на виробничому майданчику. На даний момент готова до відправки друга частина. Всього нашими фахівцями розроблено і виготовлено понад 40 шаф за технологією SIVACON S8 Small Design і 10 шаф навісного монтажу. Велика частина шаф розроблена в складі п’яти центрів управління технологічним навантаженням. Виходячи з вимог замовника в резервуванні захистів і систем автоматизації, а також через недостатню площу для установки щитового обладнання, вироблене обладнання відрізняється високою щільністю монтажу.

Для даного замовлення була розроблена конструкторська документація, експлуатаційна документація та документація для введення в експлуатацію. Основними особливостями проєкту було те, що фахівці S-Engineering розробили і погодили необхідну документацію на двох мовах: французькою та англійською, а також виконано особливу умову замовника – обладнання виготовлено в стислі терміни.

Нагадаємо, що, крім України, географія реалізованих проєктів та поставленого обладнання S-Engineering включає такі країни як Німеччина, Австрія, Туркменістан, Казахстан, ОАЕ, Королівство Саудівська Аравія, Іспанія, Польща, Болгарія, Румунія, Чехія, Молдова та інші країни.