зв'язок з нами
укр
Розширення партнерства з SIEMENS SOLUTION PARTNER

Розширення партнерства з SIEMENS SOLUTION PARTNER

22 Sep 2019
Розширення партнерства з SIEMENS SOLUTION PARTNER - 1

Компанія С-інжиніринг розширила партнерську програму з концерном Siemens AG SOLUTION PARTNER. На даний час статус партнера підтверджений за наступними програмними модулями: Process Control System SIMATIC PCS7 (Автоматизована система управління технологічними процесами SIMATIC PCS7), Drives & Motion (Приводи і Система управління рухом) і повторно підтверджено по модулю Advanced Factory Automation (Удосконалена автоматизація виробництва).

Фахівці компанії взяли участь у навчанні та підтвердили свою кваліфікацію, успішно пройшовши екзаменаційні тести в компанії SIEMENS.

Будучи багаторічним учасником партнерської програми, С-інжиніринг гарантує високу якість своїх рішень в області систем автоматизації та електроприводу, що в тому числі, підтверджено статусом SOLUTION PARTNER.

SIEMENS SIMATIC PCS7 – однорідна, функціонально повна інтегрована система, що створює універсальну платформу для вирішення завдань комплексної автоматизації підприємств різних галузей промисловості, за допомогою якої забезпечується широкомасштабна інтеграція систем управління всіма виробничими процесами в єдину систему управління підприємством.