зв'язок з нами
укр
S-Engineering в ТОП-10 компаній «Кращий постачальник рішень для Smart Factory в Європі 2020»

S-Engineering в ТОП-10 компаній «Кращий постачальник рішень для Smart Factory в Європі 2020»

15 Oct 2020

Діяльність підприємства S-Engineering знову високо оцінена на європейському ринку.

S-Engineering увійшла в ТОП-10 компаній, нагороджених статусом «Кращий постачальник рішень для Smart Factory в Європі 2020» за версією видання Manufacturing Technology Insights*. До цього щорічного списку входять компанії, які допомагають виробничим підприємствам збільшити ефективність технологічного процесу.

«Ми розробляємо власні високотехнологічні рішення у галузі автоматизації та електропостачання, поряд з високоякісними рішеннями і послугами, збалансованою ціновою політикою і високим ступенем локалізації технологій від світових лідерів галузі», – відзначив засновник S-Engineering Батир Аннаєв в інтерв’ю виданню Manufacturing Technology Insights.

Ознайомитися з повною версією публікації про завод S-Engineering можна на сайті видання за посиланням.

*Manufacturing Technology Insights – це популярна друкована та цифрова платформа, яка пропонує професіоналам найбільш повну колекцію технологічних тенденцій. За офіційною статистикою в місяць на сайті видання понад 470 тис. переглядів. Друковані екземпляри цього журналу щомісяця отримують понад 35 тис. передплатників, а цифрову версію – 75 тис. передплатників по всій Європі.