зв'язок з нами
укр
Створення системи управління суднонавантажувальної машини морського терміналу «Новотех термінал» (м.Одеса)

Створення системи управління суднонавантажувальної машини морського терміналу «Новотех термінал» (м.Одеса)

28 Aug 2020
Створення системи управління суднонавантажувальної машини морського терміналу «Новотех термінал» (м.Одеса) - 1

Спеціалістами S-Engineering був виконаний комплекс робіт із розробки та впровадження системи управління суднонавантажувальної машини морського терміналу «Новотех термінал» (м.Одеса).

Суднонавантажувальна машина (СНМ) призначена для завантаження суден продуктивністю 1000 тонн/ год. Система управління СНМ призначена для управління і контролю пересування, повороту, підйому / опускання стріли СНМ. Крім того, дана система вирішує завдання плавного управління розгоном, гальмуванням при операціях пересування, позиціонування та інших технологічних процесів, пов’язаних із навантаженням зерна на судно.

В автоматичній системі управління (АСУ) вбудована функція безпеки і реалізовані алгоритми розподілу моментів для виключення перекосу порталу суднонавантажувальної машини. Електропривод побудований на базі високопродуктивних перетворювачів частоти серії Sinamics S120. Також в АСУ реалізована розширена система діагностики для швидкого пошуку та усунення несправностей. Система управління дозволяє виключити помилки оператора, які можуть призвести до неприпустимих навантажень на металоконструкції. За рахунок розподілу навантажень значно знижено знос коліс системи пересування.

Система управління СНМ була інтегрована в загальну систему диспетчеризації терміналу по радіозв’язку із дотриманням усіх вимог до кіберзахисту.

У даному проекті була розроблена конструкторська документація, виконана поставка обладнання, розроблено програмне забезпечення, виконані пусконалагоджувальні роботи, а також проведено навчання персоналу терміналу «Новотех термінал».

** S-Engineering співпрацює із «Новотех термінал» з 2016 року. Виробнича потужність терміналу 3 млн тонн на рік.