зв'язок з нами
укр

“С-Інжиніринг” працює, як і раніше, але в дистанційному режимі. Виробництво працює із дотриманням карантинних вимог

19 Mar 2020

Шановні клієнти та партнери!

У зв’язку з ситуацією із коронавірусом у країні та заходами, які прийняв Уряд України, компанія «С-Інжиніринг» переводить співробітників на дистанційний режим роботи.

Наші спеціалісти забезпечені всім необхідним обладнанням. Скасовані всі особисті зустрічі на користь формату спілкування онлайн.

«С-Інжиніринг» прагне максимально сприяти безпеці та зберегти здоров’я наших співробітників, клієнтів і громадськості. У компанії розроблений і реалізується план роботи в умовах пандемії коронавирусу. Вжиті заходи носять тимчасовий характер і дозволять запобігти поширенню вірусу. Ми робимо все необхідне, щоб ці рішення не вплинули на бізнес-процеси і не створювали жодних незручностей для наших клієнтів.

Як і раніше, співробітники «С-Інжиніринг» готові відповісти на ваші питання і посприяти в оперативному вирішенні завдань. Ви можете зв’язатися з ними телефоном або поштою у будь-який час.

Виробництво S-Engineering продовжує працювати в нинішніх умовах. Співробітники забезпечені всіма необхідними засобами захисту та дезінфекції, щодня перед початком роботи проходять температурний скринінг. Площа виробничих потужностей S-Engineering дозволила розмістити шафи, які виготовляються, на відстані більше двох метрів один від одного. Таким чином, у компанії дотримуються рекомендацій про необхідну дистанції людей в умовах карантину.

Збільшення людського фактора, який неминучий у нинішніх нестабільних умовах, компенсується професійним рівнем компанії S-Engineering в цілому. Важливо, з якими навичками, досвідом подолання криз, виробничими і людськими ресурсами підприємство увійшло в світову «зону турбулентності». S-Engineering — 13 років успішного польоту в різних економічних ситуаціях!