зв'язок з нами
укр

«С-Інжиніринг» приєдналася до Асоціації підприємств промислової автоматизації України

16 Mar 2020

«Возьмемся за руки, друзья, чтоб не пропасть поодиночке» — такими словами Б. Окуджави розпочав зустріч Голова Правління «С-Інжиніринг» Батир Аннаєв із Гендиректором АППАУ Олександром Юрчаком в офісі «С-Інжиніринг» в Одесі. Б.Аннаєв підкреслив важливість об’єднання зусиль великих гравців ринку для розвитку промислового сектора економіки України. На зустрічі обговорили питання ситуації у галузі промислової автоматизації в Україні, перспективи зміцнення експортного напрямку для членів АППАУ, впровадження інноваційних рішень у країні, підготовку до виставки в Ганновері, перспективи створення одеського кластера АППАУ та інше.

Компанія «С-Інжиніринг» увійшла до Асоціації підприємств промислової автоматизації України (АППАУ). 13 березня відбулося засідання одеських учасників АППАУ, на якому були присутні і співробітники «С-Інжиніринг».

Сьогодні АППАУ — організація, яка включає більше 50 гравців з усіх категорій ринку. Це засновник руху «Індустрія 4.0 в Україні» та автор національної стратегії 4.0. АППАУ тісно співпрацює із міністерствами Кабінету міністрів України в створенні порядку розвитку промислових хайтек ринків. Асоціація представляє інтереси української спільноти промислової автоматизації — вендорів, інтеграторів АСУТП, ІТ-розробників, машинобудівників, Вишів, замовників. Серед основних завдань АППАУ — налагодження діалогу між державними органами, кінцевими замовниками, постачальниками, системними інтеграторами, провайдерами додаткових послуг. А також — визначення проблем розвитку галузі та пропозиції рішення для них.