зв'язок з нами
укр

«С-Інжиніринг» затверджена у якості постачальника ДП «НАЕК «Енергоатом»

23 Apr 2019

9 квітня 2019 року компанія «С-Інжиніринг» була затверджена у якості постачальника ДП “НАЕК “Енергоатом”.

Це стало ще одним підтвердженням незмінно високої якості обладнання та послуг «С-Інжиніринг».

Надання статусу постачальника стало можливим після проходження компанією чергової перевірки, що була виконана за участю спеціалістів ВП «Ю-У АЕС» та Виконавчої дирекції з якості та управління «Енергоатом». Висновки цієї перевірки відрізняються від попередніх, трирічної давності. За ці три роки «С-Інжиніринг» послідовно нарощувала свою присутність на ринку енергетики України, що знайшло відображення у значному розширенні переліку обладнання та послуг, за якими наша компанія є атестованим постачальником «Енергоатому».

Висока якість виконання складних проектів, реалізованих в енергетиці, різноманітне та інтенсивне навчання (в тому числі – з ядерної безпеки) спеціалістів електромонтажного та пусконалагоджувального управлінь «С-Інжиніринг» стали підставою для затвердження права нашої компанії виконувати відповідні роботи на атомних станціях, включаючи Системи, важливі для безпеки (СВБ).

Аналогічне право отримане і на проектувальні роботи. Саме зараз департамент проектування «С-Інжиніринг» виконує роботи по проекту модернізації КТПВП Блоку №3 ВП «Ю-У АЕС» (машинний зал та загальнореакторне обладнання) по договорам з профільним проектним інститутом «Харківський Інститут «Енергопроект».

Не залишилася непоміченою і діяльність компанії у сфері альтернативної енергетики, зокрема – підписана у березні цього року ліцензійна угода з «AEG Power Solutions GmbH», за якою «С-Інжиніринг» став ексклюзивним в Україні виробником інверторів для сонячних електростанцій за технологією «AEG». Інвертори «SELAM PV-1000» включено до переліку обладнання, яке компанія має право постачати для потреб ДП «НАЕК «Енергоатом».