зв'язок з нами
укр

Семінар з обслуговування та експлуатації пристроїв Simoprime для співробітників Каховського ОЕЗ «АТ Каргілл»

12 Nov 2020

Навчальний семінар з обслуговування та експлуатації пристроїв Simoprime провели фахівці S-Engineering для співробітників Каховського олійноекстракційного заводу «АТ Каргілл»**.

Компанія S-Engineering єдина в Україні має ліцензію на виробництво комплектних розподільних пристроїв (КРП) середньої напруги Simoprime за технологією Siemens.

Нагадаємо, що недавно наші фахівці виконали комплекс робіт з модернізації системи електропостачання декількох підприємств харчової галузі в Херсонській області. Це Каховський МЕЗ «АТ Каргілл»**, завод з виробництва соняшникової олії «Чумак», консервний завод «Чумак», підприємство «Геліос».

Для модернізації трансформаторної підстанції 35/ 10кВ, яка забезпечує живленням ці підприємства, були виготовлені пристрої Simoprime. Завдяки значним виробничим потужностям, технічній базі та кваліфікації фахівців заводу S-Engineering КРП Simoprime виготовляються із максимальною глибиною виробництва. Виконуються усі міжнародні вимоги до виробництва металоконструкцій і виготовлення даних пристроїв. Система забезпечення якості сертифікована на відповідність стандарту ISO 9001.

Система захисту КРП Simoprime була інтегрована в загальну систему релейного захисту трансформаторної підстанції. Крім того, спеціалісти S-Engineering розробили і впровадили систему диспетчеризації, яка дозволяє віддалено контролювати роботу системи електропостачання зазначених підприємств.

** Переробна потужність Каховського ОЕЗ «АТ Каргілл» — понад 500 тис. тонн насіння соняшнику на рік (1,4 тис. тонни на добу).