зв'язок з нами
укр

Сертифікати ISO, OHSAS і ліцензії при експорті обладнання, виробленого на заводі S-Engineering

26 Nov 2020
Сертифікати ISO, OHSAS і ліцензії при експорті обладнання, виробленого на заводі S-Engineering - 1

Якість, безпека, енергоефективність виконаних робіт S-Engineering підтверджені сертифікатами ISOOHSAS і відповідними ліцензіями на певні види робіт. Саме ці документи на етапі переговорів просять надати наші партнери по проектам в європейських державах і країнах MENA.

Сьогодні практика проведення аудиту з боку клієнта для S-Engineering є нормою. Крім того, щорічно S-Engineering проходить технічний аудит за суворими критеріями Siemens AG, встановленими, в тому числі, і для європейських компаній.

Сформована система виробництва компанії S-Engineering містить наступні складові:

– налагоджені бізнес-процеси підприємства;

– багаторівневе навчання співробітників;

– високотехнологічне обладнання;

– система перевірки якості продукції та ін.

Повний цикл виробництва і загальна площа виробничих та адміністративних приміщень 7500 кв.м. дозволяє S-Engineering виготовляти до 100 комплектів повногабаритних (висота 2000 мм і більше) і до 300 комплектів середньогабаритних електротехнічних шаф та панелей управління у місяць.

Таким чином, український і закордонний ринок отримують конкурентоспроможну продукцію, що відповідає міжнародним стандартам якості, з сертифікатами CE.

Відзначимо, що S-Engineering вже кілька років експортує виготовлене на власних виробничих потужностях обладнання. Так, обладнання, виготовлене S-Engineering, вже поставляється у Німеччину, Туркменістан, Казахстан, ОАЕ, Королівство Саудівська Аравія, Іспанію, Польщу, Болгарію, Румунію, Чехію та інші країни.