зв'язок з нами
укр
Виробництво і постачання обладнання замовнику
Виробництво і постачання обладнання замовнику - 1
Виробництво і постачання обладнання замовнику - 2
Виробництво і постачання обладнання замовнику - 3
Виробництво і постачання обладнання замовнику - 4
Виробництво і постачання обладнання замовнику - 5
Виробництво і постачання обладнання замовнику - 6
Виробництво і постачання обладнання замовнику - 7
Виробництво і постачання обладнання замовнику - 8
Компанія S-Engineering обрала шлях максимального виробництва на підприємстві всіх необхідних компонентів. Завод виробляє високотехнологічне обладнання систем електропостачання та автоматизації, маючи на вході циклу лише конструкторську документацію, листовий метал та смугу електротехнічної міді.

S-Engineering – єдина компанія в Україні, яка виготовляє електротехнічне обладнання та обладнання систем автоматизації преміум-класу з максимальною глибиною формування доданої вартості.

Налагоджені бізнес-процеси підприємства, багаторівневе навчання співробітників, високотехнологічне обладнання, впроваджена система перевірки якості продукції дозволяє S-Engineering випускати обладнання, що відповідає міжнародним стандартам.

Виробничі потужності підприємства S-Engineering розміщені на власному виробничому комплексі (м. Одеса), що складається з кількох ділянок.

Повний цикл виробництва та загальна площа виробничих та адміністративних приміщень 7500 кв.м. дозволяє S-Engineering виготовляти до 100 комплектів повногабаритних та до 300 комплектів середньогабаритних електротехнічних шаф та панелей керування на місяць.

Виробництво і постачання обладнання замовнику - 9
Мідні частини шинної системи розподільних пристроїв виготовляються на високоточному комплексі, який включає кілька верстатів. На цьому обладнанні проводиться перфорація отворів різних форм з точністю до 0,1 мм і вигин деталей із точністю до 0,1 градуса. Як сировину для виробництва струмопровідних шин використовується мідна смуга виробництва Німеччини та Франції.
Виробництво і постачання обладнання замовнику - 10
ДІЛЯНКА ВИРОБНИЦТВА МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ
На ділянці виробництва металоконструкцій представлений великий парк верстатів: координатно-пробивний прес, координатно-фрезерний верстат, токарно-фрезерний центр з віссю Y, кілька листозгинальних пресів. У тому числі завдяки постійному розширенню та оновленню парку верстатів S-Engineering може виготовляти найскладніше обладнання. При цьому щороку глибина формування доданої вартості підприємства збільшується.
Виробництво і постачання обладнання замовнику - 11
Після закінчення монтажу все обладнання проходить типові випробування електротехнічної лабораторії, що входить до складу Служби контролю якості виробництва S-Engineering.

Електротехнічна лабораторія (ЕТЛ) проводить кілька видів випробувань. ЕТЛ здійснює перевірку рухомих механічних частин та проводить діелектричні випробування електрощитового обладнання підвищеною напругою промислової частоти. Крім того, проводиться низка заводських випробувань електрощитового обладнання на виробництві S-Engineering перед відвантаженням замовника. А потім виконуються приймальні випробування обладнання на об’єкті (всі види електротехнічних випробувань перед введенням в експлуатацію обладнання). Такі комплексні випробування проводяться як для обладнання до 1кВ, так устаткування вище 1кВ до 35кВ включно.

Лабораторія S-Engineering пройшла перевірку та отримала свідоцтво про відповідність систем вимірювань вимогам ДСТУ ISO 10012:2005.

Виробництво і постачання обладнання замовнику - 12