зв'язок з нами
укр
Ще три співробітника S-Engineering здобули науковий ступінь кандидатів технічних наук (PhD)

Ще три співробітника S-Engineering здобули науковий ступінь кандидатів технічних наук (PhD)

27 Apr 2020
Ще три співробітника S-Engineering здобули науковий ступінь кандидатів технічних наук (PhD) - 1

Ще три співробітника S-Engineering захистили дисертації та здобули науковий ступінь кандидатів технічних наук (PhD). Це генеральний директор S-Engineering Іван Кірьязов, заступник генерального директора з науки Олександр Семенюг і комерційний директор S-Engineering  Станіслав Шестопалов.

Відзначимо, що наукові розробки та проекти, представлені до захисту, мають не тільки можливість практичного застосування, а вже діють на підприємствах України. Одна з таких технологій — управління транспортно-потоковою лінією сипучих матеріалів SENUMAC. Вона впроваджена на морських терміналах України загальною проектною потужністю 6,5 млн тонн на рік. Також ця технологія може бути застосована в гірничодобувній галузі для перевалки руди.

Ще одна запатентована технологія S-Engineering — LEFFOL. Це інтелектуальний алгоритм, який дозволяє підвищити точність контролю ступеня завантаження конвеєра. І, як результат, збільшується ефективність процесу перевалки.

В основі філософії S-Engineering — тісний взаємозв’язок науки і технологій. І тепер уже 7 співробітників компанії мають науковий ступінь PhD технічних і економічних наук. Як внесок в розвиток науки та інженерної освіти України, компанія S-Engineering створила в ОНАХТ інноваційну лабораторію цифрових технологій автоматизації та електроприводу. Там розміщено новітнє обладнання на основі технологій провідних світових компаній-виробників.