зв'язок з нами
укр

Siemens Ukraine назвала «С-Інжиніринг» “Кращим системним інтегратором”

28 Feb 2020
Siemens Ukraine назвала «С-Інжиніринг» “Кращим системним інтегратором” - 1

Імпровізований цифровий двійник був співведучим одного з доповідачів на конференції Siemens Ukraine в Києві 28 лютого. Однак такий «помічник-двійник» у відповідь на запитання: «Що ж очікує світ в майбутньому?» – в кінці доповіді лише станцював і запросив всіх присутніх на обід.

Темою національної конференції, яку відвідали понад 300 партнерів Siemens Ukraine, було: “Thinking Industry, Infrastructure and Energy further”. Обговорювалися інновації у галузі промислової автоматизації та енергетики, інтелектуальна інфраструктура та інженерні досягнення. Демонструвався процес навчання цифрового двійника, відбулася презентація нової компанії «Сіменс Енергетика».

Марина Маслей, керівник відділу комунікацій Siemens Ukraine, представляючи доповідника на конференції від «С-Інжиніринг», підкреслила, що «С-Інжиніринг» є першим і єдиним ліцензіатом компанії Siemens Ukraine в статусі Technology Partner. “« С-Інжиніринг» не просто займається автоматизацією технологічних процесів, будівництвом енергетичних і промислових об’єктів «під ключ », а також є компанією, яка робить свій внесок у розвиток суспільства: business to society. Це компанія, яка інвестує гроші у відкриття навчальних центрів на базі університетів”, – зазначила Марина Маслей.

Директор департаменту проектування «С-Інжиніринг» Артем Сорокін виступив із доповіддю «Тренди промислової автоматизації при будівництві ОЕЗ. Управління технологічними процесами та визначення їх ефективності в єдиному просторі ». Він розповів про продукт Scada Plus компанії «С-Інжиніринг» для ОЕЗ із переробки сої «Протеїн інвест». Scada Plus – система верхнього рівня на базі Siemens WinCC v.7.4, що має певні розширені функції і можливості у порівнянні зі звичайною АСУ ТП. Система Scada Plus інтегрує між собою всі ділянки виробництва і утворює єдину платформу, забезпечує централізований моніторинг і управління підприємством. Детальніше про проект та його особливості ми розповімо найближчим часом.

На конференції Siemens Ukraine компанії «С-Інжиніринг» була вручена нагорода «Кращий системний інтегратор».