зв'язок з нами
укр

Сюжет про комплекс робіт S-Engineering для ОЕЗ “Протеїн Інвест” — на національному телеканалі

10 Nov 2021
Сюжет про комплекс робіт S-Engineering для ОЕЗ “Протеїн Інвест” — на національному телеканалі - 1

Сюжет про комплекс робіт S-Engineering для ОЕЗ “Протеїн Інвест” вийшов на національному телеканалі  “24 канал”.  Співробітники нашої компанії та журналіст телеканалу розповідають про особливості проєкту, а також про виклики та завдання, які стояли перед S-Engineering.

Також на сайті нашого багаторічного партнера Siemens Ukraine розміщено фільм про виконання компанією S-Engineering повного циклу робіт на олійноекстракційному підприємстві “Протеїн Інвест”. Подивитися фільм та ознайомитися з детальним описом проєкту можна за посиланням: sie.ag/3qcFIpi
Завдяки комплексній автоматизації ОЕЗ “Протеїн Інвест” на підприємстві працює менше персоналу у розрахунку на 1 тонну виробленої продукції, ніж в деяких інших компаніях. Як стверджують фахівці заводу, собівартість переробки значно нижче, ніж в середньому по країні на сьогоднішній день. А продуктивність, навпаки, вище, ніж в деяких країнах Європи.
“Перед компанією S-Egineering постав виклик не просто реалізувати всі етапи виробничого процесу, але завдяки впровадженню сучасних та кастомізованих рішень з автоматизації знизити витрати, час простоїв, підвищити якість продукції і швидкість її отримання, забезпечити прозорість всіх виробничих процесів та мінімізувати вплив людського фактору”, — зазначив Директор департаменту проєктування S-Engineering Артем Сорокін.
Для управління таким складним технологічним об’єктом наша компанія з нуля розробила та впровадила рішення диспетчерського контролю всіх АСУ ТП підприємства, з резервованим центром зберігання і обробки даних. Стандартна SCADA-система була перетворена в кастомізований продукт компанії S-Engineering — «SCADA plus». “Це єдина платформа, яка координує, аналізує, оптимізує виробничий процес і забезпечує зв’язок з локальними системами управління всіх ділянок заводу. При отриманні даних система самостійно порівнює їх із заданими значеннями і при відхиленні повідомляє інженерний склад, дозволяючи вжити необхідні заходи”, — розповів Головний інженер S-Engineering Ігор Краcіля.