зв'язок з нами
укр

Співробітники компанії S-Engineering провели онлайн-лекцію для студентів ОНТУ

20 May 2022
Співробітники компанії S-Engineering провели онлайн-лекцію для студентів ОНТУ - 1
Співробітники компанії S-Engineering провели онлайн-лекцію «Направлення автоматизації виробництва» для студентів Одеського національного технологічного університету. На лекції були присутні студенти 3-4 курсу факультету автоматизації та робототехніки. Також під час лекції наші фахівці розповіли про унікальну запатентовану технологію S-Engineering SENUMAC – систему управління завантаженням поточно-транспортної лінії. Також був представлений реальний проєкт S-Engineering зі створення SCADA-системи для одного із олійноекстракційних заводів України.
Нагадаємо, що з ОНТУ нашу компанію пов’язують плідні відносини більше 10 років. На сьогоднішній день третина співробітників S-Engineering – це випускники Одеського національного технологічного університету різних років.
Кілька років тому компанія S-Engineering подарувала університету «Навчально-наукову лабораторію цифрових технологій автоматизації та електроприводу», в якій розміщено новітнє обладнання. Конструкція стендів дозволяє комбінувати їх між собою і виконувати лабораторні роботи різної складності, а також моделювати виробничі задачі.