зв'язок з нами
укр
Старт співробітництва компанії С-Інжиніринг і Німецько-Української промислово-торговельної палати

Старт співробітництва компанії С-Інжиніринг і Німецько-Української промислово-торговельної палати

02 May 2019
Старт співробітництва компанії С-Інжиніринг і Німецько-Української промислово-торговельної палати - 1

19 квітня в Одесі на заводі ТОВ «С-Інжиніринг» відбулася зустріч делегації Німецько-Української промислово-торгової палати (AHK Ukraine), яку очолював Голова правління Александер Маркус, з представниками ТОВ «С-Інжиніринг», на чолі з Головою Правління Батиром Аннаевим.

В процесі зустрічі сторонами були визначені основні вектори майбутньої співпраці:

1) Участь компанії «С-інжиніринг» як провідного українського виробника і інтегратора комплексних інженерних рішень в реалізації місії Німецько-Української ПТП і спільна організація заходів для представників німецького та українського бізнесу;

2) Співпраця в сфері інформування німецького і європейського ринків про інноваційні інженерні рішення українських виробників, а також про високотехнологічні українські рішення в сфері енергозабезпечення та автоматизації.

Учасники зустрічі відзначили сприятливі можливості європейського ринку для високотехнологічних рішень і продукції українського виробництва. Беручи до уваги динаміку розвитку україно-європейських відносин у сфері експорту, Німецько-Українська палата посилила свою присутність на півдні України і відкрила своє представництво в Одесі – Odessa Hub (Регіональну ініціативу AHK Ukraine), яке очолюють Фелікс Вільгельм і Міхаель Лёфлер. Учасники зустрічі обговорили можливі спільні проекти в Одесі.

Представники німецького бізнесу, в черговий раз, підкреслили унікальність компанії «С-Інжиніринг» як українського виробника систем енергозабезпечення, систем автоматизації, а також електротехнічного обладнання за німецькими стандартами якості. Як відомо, «С-Інжиніринг» вже більше 12 років виробляє і впроваджує системи автоматизації та енергозабезпечення в різних промислових галузях в Україні та за кордоном, а також давно є близьким партнером всесвітньо відомого німецького бренду Siemens, в тому числі, по системам автоматизації, виробляє в Україні обладнання за кількома технологіями Siemens, а на початку нинішнього року оформило партнерство з компанією «АЕГ Пауер Солюшенс ГмбХ» (AEG Power Solutions GmbH) для виробництва інверторів за технологією AEG в Україні.

«Український виробник просто зобов’язаний заявляти про себе і брати активну участь в профільних подіях, конференціях, виставках, які проводяться в Німеччині», – такою є думка Голови правління Німецько-Української палати Александера Маркуса.

«Перед нами німецьке виробництво», – зазначив керівник напрямку підтримки експорту Німецько-Української промислово-торгівельної палати Михайло Пожарський під час екскурсії по цехах компанії «С-Інжиніринг».

«Наша продукція та інженерні рішення повністю відповідають вимогам німецького ринку. Особливістю «С-Інжиніринг» є інноваційний підхід в розробці рішень по автоматизації виробництва і програмного забезпечення. При створенні своїх проектів ми використовуємо як технології провідних німецьких виробників, так і свої інноваційні та запатентовані «С-Інжиніринг» алгоритми, що забезпечують енергозбереження і збільшення продуктивності. Ми є флагманами ринку автоматизації та енергозабезпечення промисловості, і ми маємо намір підтвердити успішну репутацію українського інженерного і технологічного бізнесу в Європі», – повідомляє про свої плани Голова Правління «С-Інжиніринг» Батир Аннаєв.

Об’єднання зусиль AHK Ukraine і провідних представників українського бізнесу в місії широкого висвітлення досягнень українського виробництва та інженерних рішень сприятиме підвищенню статусу українського виробника інженерного і технологічного бізнесу в Європі.