зв'язок з нами
укр
Супер-сила людей S!

Свято в компанії – Супер-сила людей S!

15 May 2019
Свято в компанії – Супер-сила людей S! - 1

Люди S – співробітники компанії «С-Інжиніринг», що володіють неймовірними силами, над-силами! Кожен з них – герой нашого часу. Тільки вони це дуже ретельно приховують.

Проявити свої супер-здібності співробітникам «С-Інжиніринг» належало у впертій боротьбі за звання S-чемпіонів весняного корпоративу компанії. Поки вся країна працювала в суботу, нашим супер-героям теж було не до відпочинку. «Турнір кращих з кращих» (у нас тільки кращі співробітники), «ігри чемпіонів», «битва титанів» – всі ці епітети лише віддалено описують вир пристрастей, який вирував весь день на мальовничому узбережжі Чорного моря. Гасити емоції небесної вологою злетілися хмари з усього узбережжя, і, врешті-решт, спекотне сонце пробилося крізь грозові хмари.

У впертій сутичці команди «Ред Булл», «Зе-команда», «Сині» і «Сонечки» проявили небачену кмітливість, вправність і ерудицію. В ході мозкового штурму їм вдалося навіть запустити віртуальних фахівців компанії на Сатурн, в повній екіпіровці і з новими зразками продукції. Бо прогрес – понад усе!

В нерівній сутичці з двома супер-ведучими Денисом і Андрієм люди S повністю перетанцювали цих майстрів ніг, рук і мови.

З перевагою в два очки перемогу вирвала команда «Синіх», яка в фіналі використовувала найголовнішу свою супер-силу: слідувати за покликом серця всупереч стороннім запевненнями про неможливість чогось. Кожен з нас – супер-людина, варто лише повірити в це!