зв'язок з нами
укр
Система контролю якості компанії S-Engineering

Система контролю якості компанії S-Engineering

30 Apr 2021
Система контролю якості компанії S-Engineering - 1

Однією із відмінних рис продукції, яку виготовляє компанія S-Engineering, є незмінно висока якість. І вже багато років ім’я S-Engineering є синонімом якості у сфері автоматизації та електропостачання підприємств. Сьогодні ми розповімо, як побудована системі якості, яка діє у компанії з моменту заснування. А саме – про особливості організаційної структури, методики, процеси і ресурси Служби якості S-Engineering.

Контроль якості здійснюється на всіх технологічних етапах: від розробки проєкту і надходження матеріалів на склад до пусконалагоджувальних робіт та введення об’єкта в експлуатацію. Крім того, Служба якості веде облік рекламацій від замовників і контролює виконання коригувальних дій відповідними підрозділами.

Служба якості компанії S-Engineering складається із Відділу технічного контролю (ВТК) та Електротехнічної лабораторії (ЕТЛ).

Так, ВТК виконує такі дії:

– вхідний контроль (перевірка матеріалів і комплектуючих при надходженні на склад);

– перевірка конструкторської документації на відповідність нормативним документам (стандартам Європейського союзу і стандартам України);

– перевірка збірки шафового обладнання (правильність монтажу, перевірка механічного збирання вузлів – шинної системи, правильності збирання конструктиву);

– контроль дотримання технологічної дисципліни;

– перевірка комплектності обладнання перед відвантаженням замовнику (документація, комплектуючі та ін.).

Електротехнічна лабораторія (ЕТЛ) проводить кілька видів випробувань. ЕТЛ здійснює перевірку рухомих механічних частин і проводить діелектричні випробування електрощитового обладнання підвищеною напругою промислової частоти. Крім того, проводиться низка заводських випробувань електрощитового обладнання на виробництві S-Engineering перед відвантаженням замовнику. А потім виконуються прийомоздаточні  випробування обладнання на об’єкті (всі види електротехнічних випробувань перед введенням в експлуатацію обладнання). Такі комплексні випробування проводяться як для обладнання до 1000В, так і для обладнання вище 1кВ до 35кВ включно.

Лабораторія S-Engineering пройшла перевірку і отримала свідоцтво про відповідність систем вимірювань вимогам ДСТУ ISO 10012:2005. У Службі якості S-Engineering задіяні 5 інженерів із багаторічним досвідом роботи.