зв'язок з нами
укр

Система навчання і розвитку співробітників у S-Engineering

21 May 2020
Система навчання і розвитку співробітників у S-Engineering - 1

Саме люди — основний капітал будь-якої країни і компанії. Розвиваючи співробітників, підприємство посилює свої позиції на ринку. У S-Engineering процес навчання співробітників давно систематизований і є частиною налагоджених бізнес-процесів компанії. Адже час і матеріальні ресурси для цього плануються завчасно.

Так, керівники департаментів та відділів щорічно складають індивідуальний план підвищення кваліфікації для кожного співробітника. У цей список входять, як виїзні заходи компаній-партнерів, так і внутрішні майстер-класи більш досвідчених фахівців S-Engineering колегам. За програмами навчання Siemens фахівці нашої компанії щорічно беруть участь у міжнародних програмах навчання в офісах Siemens в Німеччині та Австрії. Наприклад, програмісти і співробітники відділу пусконалагоджувальних робіт проходили навчання та атестацію із роботи в середовищі програмування Simatic PCS-7. Удосконалюючи досвід у галузі електропостачання, наші фахівці відвідували семінари з Energy Management від компанії Siemens у Бельгії. Про MES-системи після підписання угоди по Siemens Simatic IT було кілька тренінгів від фахівців з Іспанії. Зараз, в умовах карантину, в робочому розпорядку певних співробітників заплановано час для перегляду вебінарів компанії Siemens та інших партнерів.

В S-Engineering існує програма із вдосконалення навичок роботи в системі автоматизованого проектування EPLAN. Група більш досвідчених проектувальників розробляє певні рішення, а потім передає інформацію, навчає інших співробітників департаменту проектування.

Цікавою є і авторська система «Наставник», яка діє у компанії S-Engineering для студентів. Молодий фахівець на тривалий час «закріплюється» за профільним співробітником, який навчає його всім нюансам роботи, передає досвід і розвиває навички.

Завдяки досвідченим фахівцям, повному циклу виробництва і впровадженню новітніх технологій ім’я S-Engineering є знаком якості на ринку інжинірингових послуг вже більше 13 років.