зв'язок з нами
укр

Модернізація суднонавантажувальних машин для виробничо-перевантажувального комплексу в Миколаївському порту

09 Sep 2020
Модернізація суднонавантажувальних машин для виробничо-перевантажувального комплексу в Миколаївському порту - 1

Модернізацію двох суднонавантажувальних машин для сучасного виробничо-перевантажувального комплексу на території Миколаївського морського порту виконала компанія S-Engineering. Це проект, який інвестується американською агропромисловою компанією Bunge Limited*.

Перед нашими спеціалістами стояло завдання синхронізувати пересування скидальних візків із пересуванням суднонавантажувальних машин (СНМ). Відзначимо, що особливістю проекту була модернізація навантажувальних машин, призначених для навантаження калію, в машини для навантаження зернових культур. При цьому фахівці S-Engineering розробили нову документацію на СНМ.

Цим проектом було вирішено незалежне переміщення СНМ уздовж лінії навантаження судна, повний контроль за роботою конвеєрів (датчики сходу стрічки, контроль температури підшипників). Також наші фахівці виконали заміну системи безпеки (встановили тросові датчики аварійних зупинок). Команда S-Engineering виконала проектування, розробила і впровадила програмне забезпечення, здійснила монтажні і пусконалагоджувальні роботи.

*Виробничий комплекс маслоекстракційного заводу і терміналу з перевантаження харчових продуктів розташований на причалах № 13 та 14 на території Миколаївського морського порту. Співпраця із компанією Bunge Limited в рамках цього проекту компанія S-Engineering почала в 2015 році з проектних робіт і продовжила виконанням поставки електротехнічного обладнання для побудови автоматизованої системи управління паросилового цеху цього комплексу. Також спеціалісти нашої компанії розробили програмне забезпечення і виконали пусконалагоджувальні роботи із впровадження системи автоматизації паросилового цеху.