Участь у розширенні терміналу Risoil у морському порту м.Чорноморськ

При розширенні потужностей «Саншайн Термінал» в порту м.Чорноморськ підрядником з електропостачання та автоматизації знову була компанія «С-Інжиніринг». Нагадаємо, що ми з 2015 року співпрацюємо з компанією Risoil S.A., яка спільно з Cargill була ініціатором створення «Саншайн Термінал». І наші фахівці виконували комплекс робіт при будівництві першої і другої черг даного терміналу.
Нещодавно завершено будівництво третьої черги «Саншайн Термінал» – введено в експлуатацію 8 нових резервуарів зберігання зернових загальною ємністю 150 тис. м³. Тепер загальний обсяг одноразового зберігання зерна на терміналі Risoil збільшився до 350 тис. м³. Продуктивність нового силосного парку терміналу на приймання та відвантаження по кожній з двох ліній становить 750 тонн на годину. У 2019 компанія Risoil збільшила оборот зерна в 2,9 раз – до 2,3 млн.тонн (в порівнянні з 2018 роком).
Компанія «С-Інжиніринг» виготовила і змонтувала щитове обладнання, яке забезпечує електропостачання системи транспортування зерна в резервуари і на судно. «Наші фахівці вдосконалили попереднє проектне рішення і збільшили потужність головних розподільних щитів (Main switchboard, MSB) з урахуванням нових, збільшених потреб елеваторного комплексу «Саншайн Термінал», – говорить головний інженер проекту «Саншайн Термінал» від «С-Інжиніринг».
В якості розподільних пристроїв низької напруги була впроваджена технологія «С-Інжиніринг» – «SelaM». Універсальні розміри секцій і висока щільність монтажу забезпечили компактність і раціональне використання площі установки.
А завдяки розробленій «С-Інжиніринг» АСУ ТП була модернізована система управління дозволом розвантаження із залізничного та автотранспорту терміналу. Крім того, в АСУ ТП була додана інформація про положення підсилосних засувок верхнього і нижнього силосного парків. Це допоможе замовнику регулювати продуктивність і швидкість подачі зерна на судно. Також наші фахівці вдосконалили автоматичну систему по роботі операторів зерносховищ із системою управління терміналу. При попередній кількості робочих місць операторів (АРМ), співробітники зможуть обслуговувати і нові силоси. Таким чином, ми допомогли замовнику оптимізувати бюджет.
Нагадаємо, в січні 2020 року компанія «Рісойл-Херсон» виграла концесійний конкурс в Херсонському порту. Там планується створити регіональний логістичний хаб. Це забезпечить умови для експорту продукції, виробленої в Херсонській області і найближчих регіонах, на міжнародні ринки. За даними міністра інфраструктури України Владислава Криклія, загальні інвестиції компанії-концесіонера складуть 300 млн грн. Період дії договору концесії триватиме 30 років. Детальніше про проект: https://bit.ly/2Scqdg2
Видео смотрите по ссылке:
https://www.facebook.com/risoilsa/videos/2775419869181372/