зв'язок з нами
укр

Унікальний в Україні проект із кібербезпеки морського терміналу COFCO International (м.Миколаїв)

01 Jul 2020

Унікальний в Україні проект із кібербезпеки морського терміналу “ДССК” (COFCO International) в м.Миколаїв реалізувала компанія S-Engineering. Була побудована автономна мережа для резервного копіювання та відновлення даних системи автоматизації основних ділянок терміналу.

Усі резервні копії система робить в автоматичному режимі. Швидкість передачі даних в мережі — 10Gbit/s. На окремому мережевому сховищі організована база архівів кожної робочої станції. При цьому основна функція розробленої і реалізованої системи — резервування даних серверів, персональних комп’ютерів, швидке відновлення ПК після збоїв.

Таким чином, у разі збою на робочих станціях з будь-якої причини, термінал “ДССК” (COFCO International) може відновити роботу системи в максимально короткий час до 10 хвилин. Впровадження нової системи кіберзахисту виключає простої виробництва, що збільшує ефективність терміналу і забезпечує стабільність його роботи. Проект впроваджувався на діючому підприємстві, без зупинки виробництва.

Спеціалісти S-Engineering розробили проектну документацію, виготовили на власному виробництві і змонтували на об’єкті серверне та мережеве обладнання, виконали пусконалагоджувальні роботи.

Повний комплекс робіт із розробки та впровадження систем електропостачання та автоматизації терміналу “ДССК” компанія S-Engineering виконувала кілька років тому. ТОВ “Дунайська судоходно-стивідорна компанія” входить до структури китайської зернової корпорації COFCO International.