зв'язок з нами
укр

Успішний та оперативний перехід “С-Інжиніринг” на віддалену роботу

25 Mar 2020

Результатом карантину для більшості підприємств України стала дистанційна робота спеціалістів. Перейти з офісу додому без втрати ефективності — одне з важливих завдань для бізнесу в нинішніх умовах. Зараз перевіряються на міцність бізнес процеси, що працювали роками. При цьому, щоб функціонувати і надалі, система компанії повинна проявити гнучкість: у швидкості прийняття управлінських рішень і в умінні співробітників швидко адаптуватися до нових обставин. Звичайно, в нестабільні періоди підвищується значення людського фактора в роботі підприємств і професійного рівня компанії в цілому. Адже карантинні заходи є безпрецедентними. І те, яким чином зараз необхідно діяти, неможливо було передбачити чи описати в жодному протоколі.

Однак кілька факторів допомогли «С-Інжиніринг» оперативно перевести співробітників, які не задіяні на виробництві, на віддалений режим роботи. Один з факторів — успішний досвід виходу з криз 2008 і 2014 років. Висновки, які ми зробили тоді, допомогли нам впровадити і налагодити певні бізнес-процеси і за ці роки відпрацювати їх. Крім того, у «С-Інжиніринг» вже багато років розроблена і діє система контролю віддаленої роботи співробітників в аутсорсингових проектах за кордоном. Нормою стали онлайн-наради та робочі групи оперативного вирішення питань в месенджерах. Також в компанії успішно впроваджена хмарна система управління проектами, в якій співробітники формують завдання один для одного, звітують про виконану роботу. А керівники департаментів та відділів «С-Інжиніринг» у цій системі контролюють обсяг роботи кожного спеціаліста і процес виконання проектів. Також існує налагоджена практика взаємодії офісів компанії у декількох країнах і в різних містах України. Застосування трендів світової цифровізації у діяльності нашої компанії зіграло важливу роль у нинішній ситуації.

Виробництво S-Engineering продовжує працювати в нинішніх умовах. Співробітники забезпечені всіма необхідними засобами захисту та дезінфекції, щодня перед початком роботи проходять температурний скринінг. Площа виробничих потужностей S-Engineering дозволила розмістити шафи, які виготовляються, на відстані більше двох метрів один від одного. Таким чином, у компанії дотримуються рекомендацій про необхідну дистанцію людей в умовах карантину.