зв'язок з нами
укр

Відновлення інфраструктури та об’єктів цивільного будівництва після закінчення війни в Україні. Досвід та можливий внесок S-Engineering

30 Aug 2022
Відновлення інфраструктури та об’єктів цивільного будівництва після закінчення війни в Україні. Досвід та можливий внесок S-Engineering - 1
Президент Володимир Зеленський зазначив, що передусім потрібно зосередитися на відновленні інфраструктури міст України після закінчення повномасштабної війни проти РФ. Відновлення України, за його словами, коштуватиме 600–800 млрд доларів.
“Я б зосередився сьогодні на відновленні інфраструктури – освітньої інфраструктури, портової інфраструктури, транспортної інфраструктури і житла для людей…», – підкреслив Зеленський. (bit.ly/3KyFN0b)
Сподіваємося, що S-Engineering буде обрана як одна з компаній, яка має величезний досвід у реалізації інфраструктурних проєктів. У нашому портфоліо є кілька десятків проєктів із вдосконалення інфраструктури портів, терміналів, міжнародних аеропортів, залізниці. Детальніше – на нашому сайті за посиланням: bit.ly/3RkKOvA
Значний досвід S-Engineering у галузі цивільного будівництва включає реалізовані проєкти на об’єктах різного масштабу: від готельних комплексів до великих адміністративно-культурних установ міжнародного значення (bit.ly/3R4wasq)
А зараз ми продовжуємо активно працювати, віримо у ЗСУ та найскорішу перемогу України! Інжинірингові роботи з проєктів в Україні та експортні проєкти компанії S-Engineering не були зупинені ні на день від початку війни. І вже за півтора тижні після початку військових дій ми відновили всі виробничі процеси.
Наразі фахівці S-Engineering виконують проєкти на західній Україні та в регіонах, де не ведуться активні бойові дії. Також продовжуємо реалізацію експортних проєктів у кількох країнах: виконуємо і комплексні роботи на деяких масштабних іноземних об’єктах, а для кількох заводів у Європі наші співробітники розробляють програмне забезпечення.
Все буде Україна!!