Відновлення інфраструктури та об’єктів цивільного будівництва після закінчення війни в Україні. Досвід та можливий внесок S-Engineering
30 Aug 2022

Президент Володимир Зеленський зазначив, що передусім потрібно зосередитися на відновленні інфраструктури міст України після закінчення повномасштабної війни проти РФ. Відновлення України, за його словами, коштуватиме 600–800 млрд доларів.
“Я б зосередився сьогодні на відновленні інфраструктури – освітньої інфраструктури, портової інфраструктури, транспортної інфраструктури і житла для людей…», – підкреслив Зеленський. (bit.ly/3KyFN0b)
Сподіваємося, що S-Engineering буде обрана як одна з компаній, яка має величезний досвід у реалізації інфраструктурних проєктів. У нашому портфоліо є кілька десятків проєктів із вдосконалення інфраструктури портів, терміналів, міжнародних аеропортів, залізниці. Детальніше – на нашому сайті за посиланням: bit.ly/3RkKOvA
Значний досвід S-Engineering у галузі цивільного будівництва включає реалізовані проєкти на об’єктах різного масштабу: від готельних комплексів до великих адміністративно-культурних установ міжнародного значення (bit.ly/3R4wasq)
А зараз ми продовжуємо активно працювати, віримо у ЗСУ та найскорішу перемогу України! Інжинірингові роботи з проєктів в Україні та експортні проєкти компанії S-Engineering не були зупинені ні на день від початку війни. І вже за півтора тижні після початку військових дій ми відновили всі виробничі процеси.
Наразі фахівці S-Engineering виконують проєкти на західній Україні та в регіонах, де не ведуться активні бойові дії. Також продовжуємо реалізацію експортних проєктів у кількох країнах: виконуємо і комплексні роботи на деяких масштабних іноземних об’єктах, а для кількох заводів у Європі наші співробітники розробляють програмне забезпечення.
Все буде Україна!!