зв'язок з нами
укр
Візит губернатора Одеської області та мера Одеси на завод S-Engineering

Візит губернатора Одеської області та мера Одеси на завод S-Engineering

10 Apr 2021
Візит губернатора Одеської області та мера Одеси на завод S-Engineering - 1

Сьогодні компанію S-Engineering відвідали губернатор Одеської області Сергій Гриневецький і Одеський міський голова Геннадій Труханов. Під час візиту засновник і Голова правління S-Engineering Батир Аннаєв розповів гостям про головні досягнення компанії у галузі систем промислової автоматизації та електропостачання підприємств, про проєкти, що реалізовані S-Engineering в Україні, ЄС, СНД та регіоні MENA.

Батир Аннаєв провів екскурсію по виробничому комплексу і показав, серед іншого, цех електрощитового обладнання, цех обробки металу, цех виробництва струмоведучих шин, випробувальну лабораторію та інші виробничі ділянки.

Також на зустрічі були запропоновані ідеї щодо вирішення актуальних питань Одеси та Одеської області. Зокрема, представлені рішення для систем управління і енергопостачання трубопровідного транспорту. Обговорювалися питання розвитку інфраструктури міських електромереж для забезпечення живлення швидкісних заправних станцій. Крім цього, була запропонована модель системи дистанційного контролю і управління зовнішнім освітленням.

«Одеська область, як ніхто потерпає від посух. Тому сучасні технології та енергозберігаючі технології — це один із пріоритетів, який сьогодні ми бачимо при розбудові системи нижньодністровського зрошування і будівництві водопроводів Болградського і Татарбунарського районів. І сьогодні ми зустрілися, щоб подивитись можливості вітчизняного виробника, який міг би дати доволі серйозні пропозиції щодо економного використання бюджетних коштів, впровадженню сучасних технологій, і тим самим продовжити розвивати валовий регіональний продукт», — сказав губернатор Одеської області Сергій Гриневецький.

Мер Одеси Геннадій Труханов зазначив, що «цікаво буде співпрацювати з S-Engineering щодо модернізації тягових підстанцій для міського електротранспорту та організації швидких електрозаправок, що актуально сьогодні. По-перше, ми зможемо таким чином забезпечити розвиток міського транспорту, а, по-друге, ми в найближчій перспективі хочемо перейти на екологічний транспорт у центрі міста. Але необхідно підготувати базу для цього. Такі рішення укладаються і в транспортну стратегію міста, яку прийняли на сесії міськради».

«Маючи великий досвід упроєктах трубопровідного транспорту і досвід в аналогічному проєктііз очищення стічних вод, я сподіваюся, ми зможемо внести свій вклад у такий актуальний проєкт як зрошення у нашому регіоні. Це ж стосується модернізації інфраструктури електротранспорту. Беручи до уваги, що бізнес-модель S-Engineering передбачає максимальну локалізацію доданої вартості в Україні, це дасть додатково робочі місця і податки в місцевий бюджет», —наголосив Батир Аннаєв.