зв'язок з нами
укр
Власні розробки пристроїв низької і середньої напруги S-Engineering - SELAM и OBERON

Власні розробки пристроїв низької і середньої напруги S-Engineering – SELAM и OBERON

28 Jun 2021
Власні розробки пристроїв низької і середньої напруги S-Engineering – SELAM и OBERON - 1

Власні розробки пристроїв низької і середньої напруги S-Engineering відповідають найсуворішим вітчизняним і міжнародним стандартам. Наведемо лише кілька прикладів впровадження даних технологій на українських підприємствах.

Лінійка низьковольтних комплектних пристроїв (НКП) SelaM нічим не поступаються у своїй ніші закордонним аналогам, що робить кінцевий продукт конкурентоспроможним. Детальніше про технологію SelaM.

Нещодавно для проєкту з переоснащення трансформаторної підстанції елеваторного комплексу ТОВ «Укрелеваторпром» (м.Одеса), були виготовлені і поставлені НКП SelaM. Нове обладнання забезпечує роботу елеватора силосного зберігання зернових, а також адміністративно-побутового корпусу. Також щитове обладнання за технологією SelaM було виготовлено спеціалістами S-Engineering для зернового терміналу корейської корпорації Posco International в м.Миколаїв.

Комплектні розподільчі пристрої (КРП) середньої напруги за власною технологією OBERON були виготовлені на виробництві S-Engineering для реконструкції системи електропостачання компресорної станції магістрального газопроводу в Україні. КРП OBERON були розміщені в кілька блочно-модульних будівель (БМБ) і доставлені на об’єкт. У комплект БМБ також входять системи освітлення, вентиляції, опалення, кондиціонування і пожежної сигналізації.

Раніше система електропостачання із використанням КРП OBERON була розроблена, виготовлена і встановлена спеціалістами S-Engineering в Одеському морському порту на терміналі «Новотех термінал».