зв'язок з нами
укр

Вплив на економіку України інфраструктурних проєктів, що виконувала компанія S-Engineering

07 Aug 2022
Вплив на економіку України інфраструктурних проєктів, що виконувала компанія S-Engineering - 1
Три судна із зерном вийшли сьогодні з Чорноморська та ще одне з Одеси, повідомляє міністерство інфраструктури України. Ці судна прямують до портів Італії, Китаю та Туреччини.
Як один із проєктів по вдосконаленню інфраструктури Україні компанія S-Engineering виконувала для порту Чорноморськ свого часу реконструкцію розподільного пристрою 0,4кВ трансформаторної підстанції та вступного розподільного пристрою 0,4кВ будівлі ІВЦ. Також було реалізовано модернізацію системи електропостачання 10 кВ будівлі керування порту.
А передбачивши багато років тому тренд потреб ринку харчової промисловості із зменшення собівартості перевалки зернових та сипучих вантажів, S-Engineering розробила та запатентувала технологію управління транспортно-потоковою лінією сипучих матеріалів SENUMAC. І сьогодні ця тема перевалки зернових є дуже важливою для економічних рішень України та у зв’язку з актуальністю відкриття морського коридору експорту агропродукції.
Технологія SENUMAC впроваджена в Україні на морських терміналах проєктною потужністю 6,5 млн тонн: Posco та Cofco International у м.Миколаїв, «Новотех термінал» у м.Одеса. На морському терміналі «Грінтур-Екс» (Bunge Limited) впровадження технології SENUMAC знаходиться на завершальній стадії. У розробці впровадження знаходяться ще два термінали на узбережжі Чорного моря, загальна потужність перевалки яких становить 9 млн тонн на рік.
Завдяки SENUMAC відбувається:
– збільшення продуктивності (зменшення часу завантаження) на 10,2%;
– зменшення питомих витрат електроенергії на 11%;
– поліпшення якості процесу навантаження судів у порівнянні із ручним керуванням;
– зниження зносу транспортного обладнання;
– зменшення пошкодження зерна при транспортуванні за рахунок рівномірного завантаження транспортного обладнання;
– формування суднової партії із декількох (до 10) джерел зерна в автоматичному режимі;
– вихід системи на заданий режим в 4 рази швидше ручного управління.
Нагадаємо, 22 липня в Стамбулі за пропозиції ООН Україна, Туреччина та Генеральний секретар ООН Антоніу Гуттереш підписали Ініціативу про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний».