зв'язок з нами
укр

Виготовлення унікальних дільників потоку зерна для “Саншайн термінал” (Risoil)

25 Nov 2021
Виготовлення унікальних дільників потоку зерна для “Саншайн термінал” (Risoil) - 1

Черговий не властивий основному профілю діяльності проєкт, завершили спеціалісти S-Engineering. Для терміналу «Саншайн термінал» (Risoil Terminal) були виготовлені дільники потоку зерна. Прохідний переріз дільника 800х800 мм, при цьому вага одного виробу становить понад 500 кг. Дільники потоку є частиною загальної транспортної системи нового причалу, який зараз зводить компанія Risoil у м.Черноморськ.

До речі, виготовлення дільників – це ще один проєкт, який підтверджує нашу інженерну та технічну компетентність вирішувати нестандартні завдання. Раніше фахівці S-Engineering успішно реалізували проєкт із виготовлення шафового обладнання морського виконання для «Зоря» – «Машпроєкт».

За технічним завданням Замовника ми розробили технічну документацію для дільників. Потужності заводу S-Engineering були додатково підготовлені до виробництва цих виробів. Порізку поліуретанового листа для футерування виконали на спеціальному верстаті, який входить до великого парку верстатів заводу. Крім того, було підготовлено виробниче приміщення для зварювальних та слюсарних робіт для виконання збирання виробів, яке оснастили вантажопідйомним механізмом для виконання технологічних операцій. Таким чином, завдяки достатній глибині виробництва заводу S-Engineering, стало можливим виготовлення таких унікальних дільників, які раніше Замовник доставляв з Євросоюзу (з Італії).

Нагадаємо, що S-Engineering співпрацює із компанією Risoil Terminal з 2015 року. Наші фахівці виконували комплекс робіт з автоматизації та електропостачання потужностей терміналу. Зараз для цього терміналу ми розробляємо систему оптимізації навантаження сипких матеріалів – SENUMAC. Також наразі реалізується проєкт з електропостачання нового причалу, додаткової судновантажної машини та транспортної лінії.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]